Çocuklar ‘KidzMondo Teknopark Sömestr Atölyesi’nde Buluşuyor

Türkiye'nin ilk eğlence & öğrence şehri KidzMondo, tüm yıl gerçekleştirdiğiTeknoPark Bilişim Teknolojileri Eğitimi'ni sömestr dönemine özel olarak 'Teknopark Sömestr Atölyesi ile sürdürüyor.


Bilişim Garaj Akademisi işbirliği ile hayata geçirilen 'KidzMondo Teknopark Sömestr Atölyesi'nde çocuklar sömestr tatillerini verimli bir şekilde geçirme şansını yakalayacaklar, hem eğlenecekler hem öğrenecekler. Tasarım çağı çocukları olarak atölyede dijital okuryazarlığı öğrenecek, yarının mesleklerini bugünden deneyimleme fırsatı yakalayacaklar. 

5-12 yaş arası çocukları hedefleyen ve sömestr boyunca hafta içi her günü kapsayan KidzMondo Teknopark Sömestr Atölyesi'ne katılan çocuklar eğitim sonrası aynı zamanda tüm gün KidzMondo'da eğlenme şansına da sahip olacak. Doktorluktan polisliğe 40'tan fazla mesleği deneyimleyebilecek.1515775577_KM3

KidzMondo TeknoPark'ta Çocuklar Dijital Okur Yazarlık Öğrenecek
KidzMondo TeknoPark'a gelen çocuklar, günlük hayatta kullanabilecekleri basit ve akıllı teknolojileri üretmeyi öğrenecek, karşılaşacakları problemleri hızlıca çözme yetkinliği kazanacaklar. Yaratıcı çözüm yolları üreterek hayata değer katan yenilikler ortaya koyacak, 'girişimci' yönlerini keşfederek daha sağlıklı ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişecekler.
1515775578_KM2

KEŞFET