Conrad İstanbul

Conrad İstanbul Bosphorus'un şehrin kargaşasından uzakta ki yenilenmiş havuzu, yazın sıcağından kaçıp hem serinlemek hem de dinlenmek isteyenler için en ideal seçenek olacak.


Conrad_Istanbul_havuz_02


Yazın kavurucu sıcağıyla beraber küçük bir kaçamak yapmak isteyenler için Conrad İstanbul Bosphorus'un tamamen yenilenmiş havuzları, tüm havuz severleri bekliyor. Şehrin göbeğinde ama aynı zamanda yemyeşil ağaçlar içinde, sağlıklı molalar vermenizi sağlayacak olan açık yüzme havuzunun sezonluk fiyatı kişi başı 1.500 TL, çift olarak gelmek isteyen misafirler için özel fiyat ise 2.300 TL. Sessizliğin keyfini serin ve berrak sularda günlük olarak çıkarmak isteyen misafirler hafta içi kişi başı 135 TL, hafta sonu 200 TL ödeyerek havuzdan yararlanabilecekler. Çift olarak gelmek isteyen havuz severler ise hafta içi 240 TL, hafta sonu 300TL ücret ödeyerek giriş yapabilecek ve misafirler için her ayrıntının düşünüldüğü havuz başı dinlencesini deneyimleyebilecekler. Ayrıca Conrad'ın 10 giriş hakkı sunduğu özel paketin fiyatı kişi başı 1.000 TL.

Conrad_Istanbul_Havuz_01

Havuz Başında Unutulmaz Lezzetler
Havuz keyfini Conrad kalitesiyle yaşamak hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirirken, bu keyifli anları, tecrübeli şeflerin hazırladığı ve damaklarınızdan silinmeyecek havuz başı yiyecek-içecek menüsüyle unutulmaz bir deneyim haline getirebilirsiniz. Salata çeşitlerinden ana yemeklere, tatlı atıştırmalıklardan Conrad'a özel içecek çeşitlerine kadar geniş bir yelpazeye sahip olan menü, havuzun keyfini tam anlamıyla çıkarmanızı sağlayacak.

Detaylı bilgi için: 0 212 310 25 25

Conrad_Istanbul_Havuz_01k
Conrad_Istanbul_havuz_02k
KEŞFET