Conrad İstanbul Bosphorus’tan Boğaz Manzarası Eşliğinde Noel ve Yılbaşı Kutlamaları

Conrad İstanbul Bosphorus bu yıl, Noel ve yılbaşı günlerini özel kılmak, yeni yıla mutlu girmek isteyenleri, Manzara Restaurant ve SummitBar&Terrace'ın birbirinden eğlenceli ve lezzetli aktiviteleri ile ağırlayacak. Geleneksel Noel Yemeği, Noel brunch büfesi, Yılbaşı Gala Yemeği ve Yeni Yıl Kahvaltısından oluşan yılbaşı aktiviteleri, yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmak isteyenlerin aradığı eğlenceyi ve özel lezzetleri Conrad'ın seçkin ortamında sunacak.

1512643981_1479206673_Conrad___stanbul_Bosphorus3


Manzara Restaurant'da geleneksel Noel yemeği ve Noel Brunch'ı...
Şef AlexisAtlamazoğlu'nun 24 Aralık Noel gecesine özel hazırladığı menü ile unutulmaz bir akşam yaşarken tarihi yarımada manzarasıyla büyüleneceksiniz. Kremalı brokoli çorbası, porcini mantarı ve kaz ciğeri ile başlangıç yapılan menü, somonların düeti ve fırın hindi rulo ile devam edecek. Safran soslu 'crémebrulée', 'valrhona' çikolatalı Noel puddingi ise damağınıza son tatlı dokunuşu yapacak. 19.00-23.00 saatleri arasındageceye özel müzikler ve Noel dekorasyonu ile bezenmiş Manzara Restaurant'ta gerçekleşecek "Geleneksel Noel Yemeği"nin yerli içecekler dahil kişi başı set menü fiyatı 230 TL.


Manzara Restaurant'ın bir diğer etkinliği ise Geleneksel Noel Brunch'ı olacak. Noel ruhunu yansıtan dekoru ve solo piyano performansı ile keyifli anlar yaşayacağınız etkinlik, 25 Aralık Cumartesi günü 12.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Noel Brunch'ının yerli içecekler ve bir kadeh prosecco dahil kişi başı fiyatı 175 TL.


1512643985_Conrad_Istanbul_Yilbasi_01

 

1512643977_0J1A9144

Yılbaşı YemeğiSummit Bar &Terrace'da Bir Başka Güzel
Conrad İstanbul Bosphorus, Boğaz'ın en güzel manzarasını sunan mekanıSummitBar&Terrace'da,Yılbaşı Gala Yemeği ile 2018'i seçkin bir atmosferde karşılamak isteyenlere muhteşem bir menü sunuyor.Usta şeflerin sihirli dokunuşları ile hazırladıkları ve dünya mutfağından tatlar sunacağı Gurme Yeni Yıl Menüsü'nde; Akdeniz balık buğulamasından, levrek ve fener balığı rulosuna; Füme ördek konfiden, Dana madalyonlarından siyah çikolata üçlemesine geniş bir seçki yer alıyor. 20:00- 00.00 arası sunulacak gurme set menü yerli içkiler dahil 570 TL.

SummitBar&Terrace yeni yıla eğlenerek girmek isteyenleri de unutmadı.
Saat 23.30'da dans pistine dönüşecek SummitBar&Terrace'daki partiye katılmak isteyenler için yerli içecekler dahil kişi başı fiyatı 290 TL.

KEŞFET