Elite World Hotels ile Eğlence Dolu Yılbaşı Programları

Gerçekleştirdiği etkinlikler ile adından sıkça söz ettiren Elite World Hotels, konukları için birbirinden eğlenceli yılbaşı programları hazırladı.

1543991923_Murat_Kaynak_Orkestras___Elite_World_Business

Küçükyalı'daki Elite World Asia Hotel'de, Güneşli Basın Ekspres yolu üzerindeki Elite World Europe Hotel'de, Van'daki Elite World Van Hotel'de, Taksim'deki Elite World İstanbul Hotel ve Florya'daki Elite World Business Hotel'de konuklar doyasıya eğlenerek unutulmaz bir yılbaşı akşamı yaşayacak.

Türk Pop Müziğinin Sevilen Çifti Eda-Metin Özülkü Elite World Asia Hotel'de.
Elite World Hotels'in en yeni oteli Elite World AsiaHotel, ilk yılbaşı etkinliği için sürprizlerle dolu bir gece hazırladı. Konukların tadına doyulmaz bir keyif yaşayacağı gecede Türk pop müziğinin sevilen çifti Eda ve Metin Özülkü hem kendi şarkılarını hem de birbirinden güzel güncel ve nostaljik parçaları seslendirecek. Eda ve Metin Özülkü'nün yanı sıra DJ performansı ve yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı oryantal şov da konuklara eşsiz dakikalar yaşatacak.

Elite World Asia Hotel'de zengin Yılbaşı özel menüsü ve limitsiz yerli içecek alternatifleri ile gerçekleşecek bu unutulmaz gecenin fiyatı ise 220 TL'den başlıyor.


1543991930_Eda__Metin___z__lk___Elite_World_Asia_Hotel

Elite World Europe Hotel'de Fedon İle Taverna Keyfi
Elite World Europe Hotel, yılbaşına Fedon ile eğlence dolu bir taverna gecesinde girmek isteyenleri bekliyor. Taverna gecelerinin kralı Fedon'un muhteşem performansı ile unutulmaz bir eğlence vaat eden Elite World Europe Hotel, DJ performansı ve yılbaşının vazgeçilmezi oryantal şov ile konuklarına eşsiz dakikalar yaşatacak.

Zengin Yılbaşı özel menüsü ve limitsiz yerli içeceğindahil olduğu, oryantal şov ve sürprizlerle renklenecek gecenin fiyatı 400 TL'den başlıyor.1543991914_Fedon_2_Elite_World_Europe_Hotel

 

Murat Kaynak Orkestrası Elite World Business Hotel'de
Yerli ve yabancı birçok parçayı sahne şovuyla birlikte seslendiren Murat Kaynak Orkestrası, zengin repertuarı ile Elite World Business Hotel'de eğlenceyi sonuna kadar yaşatacak.

Murat Kaynak Orkestrası'nın canlı müzik performansının yanı sıra DJ performansı ve perküsyon sahne şovları ile zenginleşecek gecenin fiyatı 259 TL'den başlıyor.


1543991936_EWV_grup


Jazz Company'de Yeni Yıla Farklı Bir Başlangıç
Şehrin merkezi Taksim'de yılbaşı kutlamak isteyenler için özel program hazırlayan Elite World İstanbul Hotel, bünyesindeki Jazz Company'de hem eğlence hem de eşsiz lezzetlerin yer aldığı yılbaşı gala menüleri ile misafirlerini ağırlayacak. Sınırlı sayıda misafirin katılabileceği yılbaşı gecesinde, ünlü caz sanatçısı İlham Gencer ve caz müziğine farklı bir soluk getiren Gökçe Hilal yılbaşı özel repertuarı ile müzikseverlere Jazz Company'de özel anlar yaşatacak.

İlham Gencer ve Gökçe Hilal ile Jazz Company yılbaşı program fiyatı; ön koltuklar 245 TL, loca 225 TL, arka alan ise 195 TL. 1543991929_ore___Elite_World_Van_Hotel


Elite World Van Hotel'de Saray Eğlencesi...
Van'ın ilk beş yıldızlı oteli olan Elite World Van Hotel yılbaşı gecesi için müzik dolu bir gece hazırladı.Şoreş, Cihan Yüksel, Gülsüm Hasar ve Orkestrası sahne alacak.

Zengin akşam yemeği menüsü, limitsiz yerli içecek, doyumsuz müzik eğlencesi, oryantal şov ve sürpriz çekilişlerin olacağı gecenin fiyatı ise 230 TL. Konaklamalı olarak da farklı fiyat alternatifleri sunan Elite World Van Hotel'de, bir kişilik kahvaltı dahil konaklamalı paket fiyatı 400 TL, iki kişilik konaklamalı paket ise 670 TL'dir.

Elite World Van Hotel çocuklara özel yılbaşı eğlencesi de sunuyor. "Çocuk Balosu"nda zengin açık büfe, limitsiz meşrubat servisi, çizgi film gösterimi, palyaço, eğlenceli animasyonlar ve birçok sürpriz yer alıyor. Çocuk Balosunda 0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası ise kişi başı KDV dahil100 TL.


KEŞFET