Evlere Yeni Yıl Neşesi Geliyor.

Hepsiburada, yeni yılı evinde karşılayacak müşterilerini düşünerek; ışıltılı, mekânlara neşe ve renk katan yüzlerce dekorasyon ürününü yılbaşına özel avantajlı fiyatlarla sunuyor. Yeni yıl coşkusunu evine taşımak isteyenler Hepsiburada'nın geniş ürün yelpazesinde birbirinden farklı ve eğlenceli ürünlere tek tıklaulaşabiliyor.

1544609277_HB_YilbasiDekorasyon__4_

Türkiye'nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada,yılbaşına evinde girecek ve yeni yıl coşkusunu sevdikleriyle evinde yaşamak isteyen müşterilerine yönelik yılbaşı ürünlerini bir araya getirdi. Çam ağacından, rengarenk süslere, prizliveya pilli led aydınlatmalardan ışıltılı masa süslerine, hediye sepetlerinden ambalaj kağıtlarına ve züccaciye ürünlerine kadar yüzlerce çeşit ürün,avantajlı fiyatlar ve Hepsiburada güvencesiyle müşterilere sunuluyor. Avantajlı indirimlerin yanı sıra evini bir an önce süslemek isteyenler için Hepsiexpress'in aynı gün teslimat seçeneği müşterilerin yüzünü güldürüyor.1544609277_HB_YilbasiDekorasyon__1_


Evini Süslemek İsteyenlere
Yeni yıl neşesini evlerine dolu dolu taşımak isteyenler, Hepsiburada'nın yılbaşı ağaçları, yılbaşı süsleri, yılbaşına özel dekorasyon, ev tekstili ve züccaciye ürünlerini bir araya topladığı sayfada, ihtiyaçlarını eksiksiz tamamlıyor. 30 cm'den 213 cm'e kadar farklı boyutta yılbaşı ağaçları, değişik renk ve çeşitlerdeki süslerle dekore edilmek için hazır bulunuyor. Ayrıca yılbaşı ağacını süslemek ya da evlerin çeşitli yerlerinde kullanılarak bulundukları alanlara neşe ve keyif katan aydınlatma ürünlerine de Hepsiburada'nın hazırladığı yılbaşına özel ürünler sayfasından kolaylıkla ulaşılabiliyor.

1544609278_HB_YilbasiDekorasyon__9_
1544609278_HB_YilbasiDekorasyon__12_


Yılbaşı Şıklığı Sofralara Yansıyor.
Hepsiburada, yeni yılı sevdikleriyle birlikte keyifle karşılamak isteyenlere mutfak ürünlerinden nevresim takımlarına, battaniyeden dekoratif kırlentlere yüzlerce çeşit alternatif sunuyor. Yılbaşı sofralarını renklendirecek özel temalı yemek ve kahvaltı takımları, çatal kaşık bıçak takımları, servis tabakları, bardak ve sürahilerden oluşan 400'ün üzerinde züccaciye ürününü Hepsiburada'da bulmak mümkün.

KEŞFET