Fairmont Quasar İstanbul

Fairmont Quasar İstanbul, sıcak yaz günlerinde şehirden uzaklaşmadan bir mola vermek isteyenlere serin bir sürpriz yapıyor: Ukiyo

Ukiyo, eşsiz Boğaz ve kent manzarası, bu manzaranın sonsuzluğuna vurgu yapan yüzme havuzu ve şehrin dinamiği ile uyumlu tasarımı ile hizmete açıldı. Anları anılara dönüştüren Fairmont Quasar İstanbul'un 5'inci katında misafirlerini ağırlayan Ukiyo, zengin ve lezzetli hafta sonu bruch'ları ile de iddialı.

1499062765_Ukiyo_Sa__l__kl___Brunch_yatay


Sıcak Yazın Serin Durağı
Sıcak yaz günlerine serin bir mola vermek ama bunun için çok da uzağa gitmek istemeyenler için harika bir alternatif sunan ve Japonca "Yüzen Dünya" anlamına gelen Ukiyo, eşsiz manzarası ve dünyaca ünlü tasarımcı Marcel Wanders imzalı benzersiz dekoru ile misafirlerini ilk adımlarından itibaren farklı bir dünyaya davet ediyor. Tatlı bir esinti eşliğinde şehrin manzarası ile bütünleşen sonsuzluk havuzu, havuz barı, damakta iz bırakan kokteylleri ve sıra dışı dizaynı, Ukiyo'yu İstanbul yazının vazgeçilmez adreslerinden biri yapıyor.

1499062763_Ukiyo_Sa__l__kl___Brunch


Hafta Sonu Brunch'ı Ukiyo'da!

Ukiyo, hafta sonları hem havuz hem de brunch keyfini birarada sunuyor ve havuz başındaki konuklarına, yaz güneşi eşliğinde bir hafta sonu kaçamağı tattırıyor. Cumartesi ve Pazar günleri Ukiyo'da misafirler, klasik Türk esintileri taşıyan "Boğaz", Asya mutfağından "Doğu Yakası", Avrupa klasiklerinin yer aldığı "Batı Yakası" veya hafif ve doyurucu içerikli "Sağlıklı" brunch seçeneklerinden birini tercih edebiliyorlar.


Hafta içi havuz kullanımı bir şişe su ve meyve tabağı dahil 135 TL

Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri brunch tepsisi dahil 195 TL

Detaylı bilgi için: 0212 403 85 00

Fairmont Quasar 2k
Fairmont Quasar 1k
Fairmont Quasar 3 k
KEŞFET