Four Seasons Bosphorus

The Spa, 'Bedenini Yeniden Keşfet' mottosuyla yaz aylarına özel yeni deneyimleri yaşatmaya davet ediyor. 

Four Seasons Bosphorus, yazın tadını İstanbul'da yaşamak isteyen misafirleri için ayrıcalıklı programlar hazırladı. Boğaza karşı eşsiz bir atmosferde gerçekleştirilen SUP Yoga, The Spa misafirlerine özel bir yoga deneyimi sunarken, Sun Spa, benzersiz bir güneşlenme tecrübesi yaşatıyor.

1496923378_SUP_Yoga___Four_Seasons_Bosphorus__3_


SUP Yoga
Sörf tahtasına benzer bir yüzey üzerinde, ayakta kürek çekerek yapılan bir spor olan SUP (stand up paddle) ile yoga egzersizini bir araya getiriyor. İstanbul'da ilk kez Four Seasons Bosphorus'ta uygulanan bu farklı deneyim 10 dakikalık nefes alma, nefes verme ve tutma egzersizi olan Pranayama ile başlıyor. Program, 30 ile 45 dakika süreli birçok temel yoga asanasının kombinasyonu ile devam ediyor. Bu akışı 5 ile 10 dakikalık SUP tahtaları üzerinde rahatlama ve meditasyon izliyor. 


sup yoga


Sun Spa

En hassas yapıda cilde sahip olanlar için bile benzersiz bir güneşlenme deneyimi sunan bir program. Bronzlaşmak isteyen veya bronz bir teni tercih etmeyenlere özel farklılıklar içeren Sun Spa; güneş öncesi bakım, havuz ve güneş sonrası bakım olmak üzere 3 aşamadan oluşuyor ve tüm güne yayılıyor. Bakım güneşlenmek için kusursuz bir cilt bakımı ile başlıyor ve 2 saat aralıklarla vücuda uygulanan masajlarla devam ediyor. Bu etkileyici güneşlenme deneyimi sonrasında güneş sonrası bakımı sunuluyor.

Detaylı bilgi için: 0212 381 41 60

sup yoga k
SUP_Yoga k_
SUP_Yoga___k
KEŞFET