Gloria Dünyasında "All in One" ile keşfe çıkın!

Gloria Dünyasında "All in One" ile keşfe çıkın!

Akdeniz'in kusursuz güzelliğinin, lüks ve konforla buluştuğu Türk Turizmin 20 yıllık markası Gloria Hotels & Resorts, yeni konsepti "All In One Gloria" ile misafirlerini tek rezervasyonla Gloria Dünyası'nda keşfe çıkarıyor.

1495807528_4

Bu yıl 20. kuruluş yıldönümünü kutlayan ve Antalya Belek'te konumlanan; Gloria Golf Resort, Verde Resort, Serenity Resort ve Gloria Sports Arena olarak birbirinden farklı 4 oteli ile alternatifi olmayan Gloria Markası, Türkiye de ilk kez uygulanacak olan All In One Gloria konseptinde misafirlerine; konakladığı otel fark etmeksizin tüm diğer otellerindeki yiyecek içecek, dinlence ve eğlence servislerini deneyimleme fırsatı sunuyor.

1495807528_1

Gloria Serenity Resort


Muhteşem mimarisi ile iz bırakan SPA ve Thalasso Merkezleri, Fitness Alanları, Sahiller, havuz alanları, çocuk kulüpleri, Avrupa'nın en büyüğü kabul edilen 45 delikli golf sahaları ve Dünyaca ünlü olimpiyat şampiyonlarını hazırlayan uluslararası spor kompleksi Gloria Sport Arena'da bu konseptin içinde faydalanabilecek fırsatlar arasında geliyor.

1495807528_3


Yeni konseptin dışında; Markanın en lüks adresi olan "Gloria Serenity Resort" ve Gloria Villas misafirlerini birbirinden farklı, ayrıcalıklı hizmetler bekliyor. Kapılarını 1997 yılında açan Gloria, nehrin denize, denizin doğaya karıştığı masalsı bir atmosferde gururla kutladığı 20. yılında heyecan verici etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

 

KEŞFET