İDG'NİN SEÇTİKLERİ

Yeni Zelanda ve Avustralya’da Unutulmaz Bir Keşif

 11 Ekim 2018 Perşembe  ilkdefagidiyorum.com

Klişe bir tatil yerine macera ve keşfedilecek yeni noktalar mı arıyorsunuz? Yeni Zelanda'nın bozulmamış tabiatı, Avustralya'nın nefes kesen manzaraları ile birbirinden ilginç şehirlere yakından bakmaya ne dersiniz?

Devamı

7 – 9 Eylül 2018 Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası

 8 Ekim 2018 Pazartesi  ilkdefagidiyorum.com

7-9 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fenerbahçe - Caddebostan sahilleri bu yıl 3. kez düzenlenen Denizkızı Ulusal Kadın Yelken Kupası Yat Yarışına ev sahipliği yaptı.

Devamı

Turkcell Platinum Bosphorus Cup Yelken Yarışı

 7 Ekim 2018 Pazar  ilkdefagidiyorum.com

29-30 Eylül tarihlerinde İstanbul yine çok önemli bir yelken yarışına ev sahipliği yaptı. Turkcell sponsorluğunda gerçekleştirilen Turkcell Platinum Bosphorus Cup yelken yarışı 2002 yılından beri düzenleniyor.

Devamı

Bebekler için Mühendislik ve Termodinamiğin Temelleri

 28 Eylül 2018 Cuma  ilkdefagidiyorum.com

Bebekler için Mühendislik ve Termodinamiğin TemelleriPena Yayınları'ndan minik okurlarına yepyeni eğitici kitap serisi 'Bilimci Bebekler'

Devamı

Meşe Palamudunun Sihri

 28 Eylül 2018 Cuma  ilkdefagidiyorum.com

abm Yayınevi kitaplarından Meşe Palamudunun Sihri, bir meşe palamudu üzerinden doğadaki ekosistemin işleyişini etkileyici çizimler eşliğinde anlatıyor.

Devamı

BAYRAM TATİLİNDEN ÖNCE...

 14 Ağustos 2018 Salı  ilkdefagidiyorum.com

Yaklaşan kurban bayramı tatili öncesinde "Tatile acaba yanımızda ne götürmeli?" diyenlere birbirinden güzel seyahat bavulu önerileri hazırladık.

Devamı

Anne Babalar Dikkat! Çocuklarla 10 Tatil Önerisi

 14 Ağustos 2018 Salı  ilkdefagidiyorum.com

Dört gözle beklediğiniz yaz tatili nihayet geldi mi? Hem zihninizi hem vücudunuzu dinlendirmeyi düşünüyor, çocuklarınızla bol bol zaman geçirmeyi planlıyor, iş yoğunluğundan uzaklaşıp biraz nefes almak istiyorsunuz şüphesiz. 

Devamı
KEŞFET