İstanbul Marriott Hotel Şişli Sağlıklı Yaşama Yeni Bir Kapı Açıyor.

Açıldığı günden bu yana, kapladığı 2300 metrekarelik geniş alan, doğu ve batı prensiplerinden beslenen zengin ritüeller ve eğitimli terapist ve spor koçlarının rehberliğinde sunulan kişiye özel program ve hizmetlerle, şehrin en kapsamlı Spa ve Fitness olanaklarını sağlayan otellerinden biri olan İstanbul Marriott Hotel Şişli, günümüzde özellikle de metropollerde önemi giderek artan sağlıklı yaşam kültürünü, düzenli aralıklarla organize ettiği etkinlikler ve ilham verici uygulamalarla destekliyor.


Marriott S__is__li- Cift Masaj Odasi

Bal Bakımı ile Yenilenin
Dünyaca ünlü AnnaSemonin markalı cilt bakımı ve masaj ürünleriyle, kişinin fizyolojik ve psikolojik ihtiyaçlarına cevap veren gençleştirici, güzelleştirici, canlandırıcı ve rahatlatıcı geniş bir terapi koleksiyonunun sunulduğu İstanbul Marriott Hotel Şişli'nin Spa ve Sağlık Merkezi'nde bu yaza özel önerilen terapi ise kışın rehavetini vücuttan atarak, fiziksel bir yenilenme ve ferahlık sağlayan Bal Bakımı. Türk Hamamı'nda uygulanan bu 30 dk'lık terapi içerdiği vitamin, mineral ve besleyici biyolojik bileşenlerle yüzyıllardan bu yana hem tıp biliminde, hem de mitolojide şifa, güzellik ve uzun yaşamın sırrı olarak gösterilen mucize besin balla uygulanan tazeleyeci ve rahatlatıcı bir vücut ve saç bakımı ritüelini kapsıyor. Bal bakımı öncesi ayrıca vücudun ölü deri ve toksinlerden arınmasına yönelik, Satsuma, Amber, Rose ve Honey aromalı, el yapımı ve organik sabunlarla uygulanan 60 dk süren bir kese köpük masajı da alınabilir.


Marriott S__is__li-Kapalı Havuz


Bal Bakımı ayrıca Temmuz ve Ağustos ayı boyunca önceden rezervasyon alınmak suretiyle sağlığına ve güzelliğine önem veren Spa meraklılarına indirimli olarak da sunuluyor. Sağlıklı ve iyi bir yaşama adanmış etkileyici bir spadeneyimi için İstanbul Marriott Hotel Şişli, şehrin merkezinde öne çıkan bir vaha olarak değerli misafirlerini bekliyor.

KEŞFET