KONAKLAMA

İstanbul Marriott Hotel Şişli Sağlıklı Yaşama Yeni Bir Kapı Açıyor.

 31 Temmuz 2017 Pazartesi

İstanbul Marriott Hotel Şişli, Spa ve Sağlık Merkezi'nde misafirlerine motivasyon veren, yaşam enerjisini çoğaltan, zindelik ve huzur sağlayan ruhsal ve bedensel deneyimler sunuyor.

Devamı

Turizm Yılında ‘Yeşillenen Oteller’ Turistlerden Tam Not Alıyor

 17 Temmuz 2017 Pazartesi

Birleşmiş Milletlerin ''Kalkınma İçin Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Yılı" olarak ilan ettiği bu yıl; yeşillenen oteller ile turistlerden tam not alan Türkiye, turizmde sürdürülebilirliği hedefliyor.

Devamı

Geleneksel Çini Yapımı Kursu İçin Kayıtlar Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

 17 Temmuz 2017 Pazartesi

Wyndham Grand İzmir Özdilek, Türk kültürünün en önemli simgelerinden biri olan çini yapı için özel bir kurs düzenliyor. Burcu Pehlivanlı, çini yapımını tüm tekniklerini öğreterek katılımcıların keyifli saatler geçirmesine eşlik ediyor.

Devamı

Yazın enerjisi Willow Stream Spa'da keşfediliyor!

 23 Haziran 2017 Cuma

Atmosferi, ayrıcalıklı hizmetleri ve yenilikçi yöntemleri ile dünyanın en lüks ve özel spa'ları arasında yer alan Willow Stream, yaz aylarında enerjisini yeniden keşfetmek isteyenlere harika seçenekler sunuyor!

Devamı

Rixos Hotels'den Yıldızlarla Dolu Bayram Coşkusu

 23 Haziran 2017 Cuma

Konuklarına tüm konfor ve lüks detayların düşünüldüğü, üstün hizmet kalitesiyle ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan Rixos, yıldızları bayramda konuklarıyla buluşturuyor.

Devamı

Murat Reis Ayvalık'tan Misafirlerine Özel Hediyeler

 23 Haziran 2017 Cuma

Nefes kesen manzarası, yemyeşil doğası ile huzurlu tatilin adresi Murat Reis Ayvalık, 4 gece konaklamadan başlayan erken rezervasyonlarda özel tekne transferi ve masaj hediyeleri ile tatil keyfinize keyif katıyor

Devamı

Gloria Dünyasında "All in One" ile keşfe çıkın!

 23 Haziran 2017 Cuma

Akdeniz'in kusursuz güzelliğinin, lüks ve konforla buluştuğu Türk Turizmin 20 yıllık markası Gloria Hotels & Resorts, yeni konsepti "All In One Gloria" Gloria Dünyası'nda keşfe çıkarıyor.

Devamı

The Spa ile Bedeninizi Yeniden Keşfedin.

 23 Haziran 2017 Cuma

The Spa, 'Bedenini Yeniden Keşfet' mottosuyla yaz aylarına özel yeni deneyimleri yaşatmaya davet ediyor. SUP Yoga ile sağlıklı bir güneşlenme ve bakım tecrübesini aynı anda sunan Sun SPA, yenilik isteyen The Spa misafirlerini ödüllendiriyor.

Devamı

Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum

 23 Haziran 2017 Cuma

Muhteşem denizi, eşsiz doğa manzarası ve bir tatilden çok daha fazlasını sunan Thor By Alkoçlar Exclusive, günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak ve doğanın kalbinde nefes almayı bekleyen misafirlerine eşsiz bir tatil imkânı sunuyor.

Devamı

reklam banner

KEŞFET