KONAKLAMA

RAFFLES İSTANBUL Yıldızları Topladı.

 19 Şubat 2021 Cuma

2019 yılında Türkiye'den ilk ve tek otel olarak listeye giren Raffles İstanbul, tüm dünyada önerilen 5 yıldızlı oteller arasında gösterilerek turizm sektörünün zirvesinde yine yer aldı. .

Devamı

2020 Patara Yılı İlan Edildi

 19 Ekim 2020 Pazartesi

Türkiye, geçmişten günümüze birçok uygarlığa ev sahipliği yaptı. Ülkemizde turizm sektörüne katkıları olan kültürlerin tanıtımı için 2018 Troya, 2019 Göbeklitepe, bu yıl da Patara yılı olarak ilan edildi.

Devamı

Longosphere Glamping Açıldı!

 21 Ağustos 2020 Cuma

Sürdürülebilir turizmin öne çıkan akımı "glamping"in Türkiye'de gerçek anlamdaki ilk ve tek örneği olan Longosphere, kapılarını açtı.

Devamı

GÖKÇEADA PARLİ HOTEL HİZMETE AÇILDI.

 9 Ağustos 2020 Pazar

Türkiye'nin en büyük adası "Güneşin En Güzel Battığı Yer" (İmroz) Gökçeada'nın en yeni ve en keyifli oteli PARLİ BUTİK HOTEL 2020 yaz sezonuyla birlikte ilk misafirlerini ağırlamaya başladı.

Devamı

Alaçatı Ot Festivali Heyecanı Başlıyor.

 11 Mart 2019 Pazartesi

4-7 Nisan tarihleri arasında 10.kez düzenlenecek Alaçatı Ot Festivali'nin bu sene ki temasını "Sarmaşık, Kuşkonmaz" oluşturuyor. Çeşme- Alaçatı'da rengârenk sokakların, mis gibi çeşit çeşit ot kokularıyla dolduğu festival baharın en güzel zamanlarına eşlik ediyor.

Devamı

Türkiye’nin Bayram Tatili Tercihleri…

 7 Ağustos 2018 Salı

Türkiye'nin en büyük izinli veritabanına sahip online araştırma şirketi DORinsight, geleneksel 'Bayram Tatili Tercihleri' araştırma sonuçlarını açıkladı. Hayaller Maldivler, Gerçekler 'Komşu'

Devamı

Park Hyatt İstanbul Terasında Havuz Keyfi

 1 Ağustos 2018 Çarşamba

İstanbul'un en güzel binalarından birinde, hizmet anlayışı ile farklılık yaratan ve seçkin lezzetler sunan Park Hyatt Istanbul'un terasındaki havuz ile yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

Devamı

Yeni Açılan The Galata İstanbul Hotel'de Anneler Günü...

 30 Nisan 2018 Pazartesi

Avrupa'nın en büyük otel zinciri AccorHotels çatısı altında faaliyet gösteren MGallery otel koleksiyonunun Türkiye'deki ilk örneği "The Galata İstanbul Hotel MGallery by Sofitel" Karaköy'de 180 yıllık tarihi binada açıldı. The Galata İstanbul Hotel MGallery by Sofitel'de Annenize Lezzetli Bir Gün Hediye Edin.

Devamı

Premier Solto Hotel By Corendon

 26 Mart 2018 Pazartesi

Ünlü Şef Yeni Sezonda Premier Solto Hotel By Corendon'da! Alaçatı'nın denize sıfır tek butik oteli Premier Solto Hotel by Corendon, yeni sezon için Ege'nin eşsiz maviliği ile konuklarını karşılamaya hazırlanıyor. 

Devamı

LUX* Bodrum Resort&Residences

 26 Mart 2018 Pazartesi

Daha ilk yıllında uluslararası arenada mimarlık alanında ödülle taçlandırılan LUX* Bodrum Resort&Residences, bu kez de turizm alanında uluslararası bir ödüle layık görüldü.

Devamı
KEŞFET