Eğlence ve Sanat Dolu Mall of İstanbul

Nihat Özcan'ın 'Kalemin Ucundaki Sanat' adlı sergisinde lokomotif, Eyfel Kulesi, kılıç gibi nesneler kurşun kalemin yontulmuş ucunda mini boyutlarda sergileniyor. Sergi yanında atölyeler, MOİPARK'ta doyasıya eğlence, MOİ Sahne'de çocuk oyunları ve Cinetech'de çocuk filmleri tatilin keyfini çıkartmak isteyenleri bekliyor.

1516010199_Moipark_HediyeliOyun_k

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından 'Avrupa'nın En İyisi' seçilen Mall of İstanbul'da yarıyıl tatilinde yok yok! Heyecanla beklenen yarıyıl tatilini; MOİ'de etkileyici bir sergi, atölyeler, MOİ Sahne'de çocuk oyunları, çocuk sinema filmleri ve MOİPARK'taki eğlenceli oyuncaklar daha eğlenceli kılıyor. Söz konusu Mall of İstanbul olunca alışveriş de işin içine giriyor. 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar ise Porsche Macan marka otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Eyfel'i Görebilmek İçin Büyüteç Kullanacağınız Akla Gelir miydi?
Dünyadaki sayılı kurşun kalem oyma sanatçısından biri olan Nihat Özcan'ın, 'Kalemin Ucundaki Sanat' adlı sergisi Mall of İstanbul'da her yaştan sanatseveri bekliyor. Nihat Özcan eserlerinde kurşun kalemin ucundaki kömüre hayata dair kesitleri işliyor. Dünyanın en dikkat çekici eserlerinden devasa Eyfel Kulesi, büyük bir lokomotif, Kapadokya'nın hayranlık verici evleri sanatçının eserlerinde bir kurşun kalemin ucunda sergileniyor. Bazı eserler öyle ince bir işçilikle çalışılmış ki ayrıntılarını görebilmek için büyüteçle bakmak gerekiyor. Nihat Özcan'ın etkileyici eserleri arasında sadece dev boyutlu nesnelerin küçük boyutlu çalışmaları değil; kahve fincanı, Thor Çekici, kalpler, taş evler, Modigliani Heykeli, kılıçlar ve çok daha fazlası bulunuyor. 44'ten fazla eserin yer aldığı 'Kalemin Ucundaki Sanat' adlı sergi 19 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında Mall of İstanbul'da görülebilir.


1516009713_15_Thor___ekici

1516010000_7_Tren

Avrupa'nın En Büyük Eğlencesine Hazır mısınız?
Sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK yarıyıl tatilinde yüzlerce oyuncakla ve kahkaha dolu Taşkafa Show'larla çocukları bekliyor. Türkiye'nin en hızlı roller coaster'larından kendi etrafında 360 derece dönebilen 'Çılgın Mekik', ayakları yerden kesen 'Yer Çekimi Sıfır', 'Çarpışan Arabalar', 'Kahkaha Geçidi', 'Dönme Dolap', 'Atlı Karınca', 'Macera Evi', video game ve simülasyon oyunlarıyla MOİPARK sömestr eğlencesini katlıyor. Ayrıca MOİPARK'ta oynadıkça hediyeler kazandıran 'Oyna Eğlen Kazan' üniteleriyle de puanlar ve Karnaval'dan sürpriz oyuncaklar kazanılıyor.


1516010095_Moipark_carnaval

Çocuklar İçin Atölyeler, Oyunlar, Çizgi Filmler
Yarıyıl tatili boyunca Mall of İstanbul'da çocuklar için birbirinden eğlenceli atölyeler ve oyunlar düzenlenecek. Çocuklar için Karne Oyunları'yla eğlence dolu yarışmalar düzenlenecek, Keçe ve Örgü Tasarım Atölyeleri'nde çocuklar kendi tasarımlarıyla eserler ortaya çıkartırken, Kukla Oyunu Atölyesi'nde de yaratıcı kuklalar yapmayı öğrenecek. Anadolu Ateşi Aksesuar Tasarım Atölyesi'nde küçük aksesuarlar tasarlayacak çocuklar maskotlarla oyunlar oynayarak doyasıya eğlenecek.

MOİ Sahne'de çocukların en sevdiği kahramanlar sahneye çıkıyor. 21 Ocak ve 3 Şubat'ta 'Canım Kardeşim Müzikali 2', 22 Ocak'ta 'Rafadan Tayfa Müzikali', 28 Ocak'ta 'Köstebekgiller Müzikali' ve 4 Şubat'ta 'Odada Dört Mevsim' oyunları çocukları bekliyor olacak. Cinetech sinemalarında ise dünyanın en komik boğası 'Ferdinand'ın maceraları ve gizem dolu 'Jumanji: Vahşi Orman 3D' filmi eğlenceyi katlayacak.

KEŞFET