Metrocity Yaz Okulu ile Çocuklar Sanatçı Oluyor.

ECE Türkiye tarafından yönetilen MetroCity Alışveriş Merkezi, düzenlediği aktivitelerle İstanbul'a renk katmaya devam ediyor. Yetişkin ziyaretçiler kadar çocuk ziyaretçiler için de eğlenceli bir yaşam alanı sunan AVM, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca devam edecek olan Yaz Okulu ile tüm çocukları sanata ve eğlenceye davet ediyor.


Yaz Okulu Etkinlix 600x800px

Çocuklarının yaz tatilini, güzel değerlendirmek isteyen ebeveynler, MetroCity AVM'nin Yaz Okulu etkinlikleriyle hem eğlenmelerini hem de yeni şeyler öğrenmelerini sağlayacak. 1 Temmuz -31 Ağustos arasındaki Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar günleri devam edecek olan Yaz Okulu Etkinlikleri, tüm çocuklara ücretsiz hizmet verecek. Etkinlikler, ilgili günlerdeki 14.00-18.00 saatleri arasında, -1 katta özel olarak hazırlanan mağazada gerçekleştirilecek. Hafta içi günlerde Resim-Heykel sanatlarına ilişkin eğitici atölye programlarına katılacak olan minikler, hafta sonları da birbirinden yaratıcı tasarım atölyelerinde akranlarıyla buluşacaklar yeteneklerini keşfedecekler.

5-14 yaş aralığındaki çocukların gelişim evreleri dikkate alınarak hazırlanan Yaz Okulu içeriğinde; resim ve heykele ilişkin sanat akımları, türleri, ekolleri, sanatçılar, teknikler ve uygulamalar yer alıyor. Çocuklara katılım sertifikası da verilen etkinlik sonunda öğretmenler tarafından belirlenen eserler Çocuk Eserleri Sergisi ile MetroCity AVM ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

KEŞFET