NEREDE NE VAR?

Yeniden Meze: Meze Festivali

 16 Nisan 2018 Pazartesi

Usta şefler ve gastronomi uzmanlarını bir araya getiren yeni nesil meze festivali Yeniden Meze, 22 Nisan'da Ortaköy Feriye Palace'ta gerçekleşiyor.

Devamı

Sokak Festivali Başlıyor!

 10 Nisan 2018 Salı

CarrefourSA ana sponsorluğunda gerçekleşen, en eğlenceli, en lezzetli ve en müzikli etkinlik "Sokak Festivali" 14-15 Nisan tarihlerinde Küçük Çiftlik Park'ta, sizi sokağın bir parçası olmaya davet ediyor!

Devamı

Kız Kardeş Oldular! Birlikte Tiyatro Yapacaklar…

 9 Şubat 2018 Cuma

Ünlü oyuncular Deniz Çakır ve Derya Alabora, yeni bir tiyatro oyunuyla sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Yıllar sonra bir araya gelen iki kız kardeşin geçmişleriyle ve kendileriyle yüzleşmelerini konu alan 'Beyaz' isimli oyun, Artı Sahne Mecidiyeköy'deki prömiyeri ile ilk kez izleyici karşısına çıktı. 

Devamı

Bu Sömestr Çok Eğlenceli Geçecek!

 21 Ocak 2018 Pazar

Sömestr etkinliklerinde çocuklar D&R'da birbirinden renkli turnuvalarda, atölyelerde ve imza günlerinde bir araya geliyor. Farklı yaş grupları için düzenlenen etkinlikler hem eğlenceli hem de eğitici.

Devamı

Zorlu Psm'de Yaratıcı Atölyeler

 21 Ocak 2018 Pazar

Çocuklar için birbirinden yaratıcı atölyeler Zorlu PSM'de! Felsefeden müziğe, Street Jazz'dan robot tasarımına kadar birçok renkli atölye, çocuklara yepyeni deneyimler sunuyor...

Devamı

Sömestre Tatilinde Genç FEST Gezginleri Nerede?

 18 Ocak 2018 Perşembe

Yeni bir yıla girmenin en güzel yanı, yılbaşı tatilinin hemen ardından sömestre tatilinin gelmesi. Yeni yılı dünyanın dört bir köşesinde karşılayan FEST Gezginleri, sömestre döneminde çocuklarıyla İstanbul'un, Türkiye'nin ve dünyanın güzelliklerini keşfetmeye devam edecek.

Devamı

Prontotour'un yeni markası PRONTOKIDS

 18 Ocak 2018 Perşembe

Yurtdışı turlarda geliştirdiği konseptlerle seyahat trendlerini belirleyen Prontotour, yeni markası PRONTOKIDS ile küçük gezginleri farklı coğrafyalara keşfe çıkarıyor. Çocuklar ve aileler için özel rotaları içeren PRONTOKIDS ile benzersiz seyahat deneyimleri sunuyor.

Devamı

Kadıköy Belediyesi Çocuk Kültür Merkezi Açıyor.

 18 Ocak 2018 Perşembe

Kadıköy Belediyesi yarıyıl tatilinde çocuklara karne hediyesi olarak Çocuk Kültür Merkezi açıyor. 20 Ocak'ta açılacak Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi'nde (HKÇKM) çocuklar yarıyıl tatili boyunca çeşitli atölye ve etkinliklere katılabilecek.

Devamı

İstanbul WinterDream Açılıyor

 16 Ocak 2018 Salı

Soğuk kış günlerinin buluşma noktası olmaya hazırlanan İstanbul WinterDream, çok yakında ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. A46 imzalı "İstanbul WinterDream" ZUBİZU iletişim sponsorluğunda 7'den 70'e herkese kışın en eğlenceli geçen rüyasını yaşatacak.

Devamı

Sünger Bob ile Macera Sömestrde Vadistanbul'da!

 16 Ocak 2018 Salı

Şehrin Yeni Yıldızı Vadistanbul AVM'de sömestr etkinlikleri çok renkli. Büyük küçük herkesin çok sevdiği, Nickelodeon'ın sevimli karakteri Sünger Bob, birbirinden eğlenceli aktivitelerle dolu macera için, Vadistanbul AVM'de çocuklarla buluşuyor.

Devamı

Hilltown, Optimum, Piazza ve Kozzy’de Sömestr Etkinlikleri

 16 Ocak 2018 Salı

Bulundukları bölgelerdeki alışveriş ve sosyal yaşamın cazibe merkezi haline gelen Hilltown, Optimum, Piazza ve Kozzy AVM'ler, 19 Ocak Cuma günü karne alacak minikleri birbirinden renkli etkinlikler ile eğlencenin zirvesine çıkartacak.

Devamı

Çocuklar Sömestre Tatilini Sanatla Karşılıyor

 16 Ocak 2018 Salı

Faber-Castell'in Oyuncak Müzesi, Pera Müzesi ve Rahmi M. Koç Müzesi bünyesinde hayata geçirdiği "Yaratıcılık Atölyeleri" ile çocuklarla buluşmaya devam ediyor. Müzelerde sergilenen eserlerden ilham alan çalışmalar renkli, yaratıcı ve sanat dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Devamı

Çocuklar Legoların Yaratıcı Dünyası ile Buluşuyor

 16 Ocak 2018 Salı

Alışveriş ve sosyal yaşamın vazgeçilmez merkezlerinden Ankara ve İstanbul Optimum AVM' ler, sömestr tatilinde çocukları LEGO' nun yaratıcı dünyasına davet ediyorlar. LEGO etkinlikleri İstanbul Optimum' un ardından Ankara Optimum' da çocuklarla buluşacak.

Devamı

Çocuklar ‘KidzMondo Teknopark Sömestr Atölyesi’nde Buluşuyor

 16 Ocak 2018 Salı

KidzMondo Teknopark Sömestr Atölyeleri ile çocuklar dijital dünyayı deneyimleyecek. Kodlama, Mobil Kodlama, 3D Tasarım ve Robot Tasarım eğitimleri ile 5-12 yaş arası çocuklar aynı zamanda tüm gün KidzMondo'da seçtikleri meslekleri de deneyimleyecek.

Devamı

Macera Dolu Bir Sömestr İstanbul Akvaryum'da

 16 Ocak 2018 Salı

Uzun ve yorucu geçen bir eğitim- öğretim dönemi daha sona erdi. 22 Ocak itibariyle okula kısa bir mola verecek olan çocukları İstanbul Akvaryum'da Türkiye'nin ilk kutup penguenleri ve birbirinden ilginç 17 bin kara ve deniz canlısı ile birlikte keyifli bir tatil bekliyor.

Devamı

Eğlence ve Sanat Dolu Mall of İstanbul

 16 Ocak 2018 Salı

Yarıyıl tatilinde Mall of İstanbul; dünyada sayılı sanatçı tarafından icra edilen "micro art" alanında, özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Tasarım Atölyeleri'nde çocuklar kendi tasarımlarıyla eserler ortaya çıkartırken, Kukla Oyunu Atölyesi'nde de yaratıcı kuklalar yapmayı öğrenecek.

Devamı

Dubb Indian Bosphorus

 11 Ocak 2018 Perşembe

Hint mutfağının eşsiz lezzetlerini İstanbullularla buluşturan Hilton İstanbul Bosphorus'ta yer alan Dubb Indian Bosphorus, Zorlu PSM'de yakın zamanda sahnelenecek iki muhteşem gösteriye indirimli giriş fırsatı sunuyor.

Devamı

Prontotour 2017’de %22 Büyüdü

 10 Ocak 2018 Çarşamba

Ayrıcalıklı seyahat deneyimleri sunan ve yurtdışı turlarında sektörün lideri olan Prontotour, Gaziantep'te gerçekleştirdiği Acenteler Toplantısı ile 2017 yılı değerlendirmesi yapıp, büyüme rakamlarını ve 2018 hedeflerini açıkladı.

Devamı

Sacred7 Travel Yedi Yaşında!

 28 Aralık 2017 Perşembe

Butik ve temalı seyahat uzmanı Sacred7 Travel, dün akşam düzenlediği özel bir davetle yedinci yaşını kutladı. Davette cemiyet hayatının tanınmış isimleri bir araya geldi ve Sacred7 Travel'ın yedi yıllık yolculuğu coşkuyla kutlandı.

Devamı

Şarabın Dünyasına ‘Şans’ ile Yolculuk

 14 Aralık 2017 Perşembe

Levent'in yıldızı, Şans Restaurant, geçtiğimiz akşam şarap severlerin gönlünü fetheden bir etkinliğe imza attı. Oenotrian Wine Club işbirliği ile Turgut Tokgöz ve Mehmet Türkat eşliğinde gerçekleşen şarap tadım etkinliğine ilgi yoğundu.

Devamı
KEŞFET