NEREDE NE VAR?

Türkiye’nin İlk Ulusal Kadın Yelken Kupası Sahiplerini Buldu.

 31 Temmuz 2017 Pazartesi

Ana sponsorluğunu Heafey Group'un üstlendiği "2. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası'nda" kupayı Eker "Yayık Ayran" adlı teknesiyle kazandı. Arçelik ikinciliği elde ederken, üçüncülük Borusan Otomotiv Kadın Yelken Takımı'nın oldu. Etkinlik Kupa Töreni ile sona erdi.

Devamı

Yavuz Çetin Uniq Açık Hava Film Festivali’nde Anılıyor.

 31 Temmuz 2017 Pazartesi

UNIQ Açık Hava Film Festivali, Türk rock müziğinin altın çocuğu Yavuz Çetin'i 16'ıncı ölüm yıldönümünde 'Blue' belgeseli ile anıyor.

Devamı

Avanak Avni ve Oğuz Aral Kadıköy’de

 28 Temmuz 2017 Cuma

Kadıköy Belediyesi tarafından yaptırılan Türk karikatürünün efsane ismi Oğuz Aral ve kahramanı Avanak Avni artık Kadıköy'de.

Devamı

2. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası

 28 Temmuz 2017 Cuma

Yelken tutkusuyla yarış heyecanını birleştiren "2. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası başlıyor. 

Devamı

Trakya Fest Başlıyor!

 26 Temmuz 2017 Çarşamba

İlk olma özelliği taşıyan ve 4-6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı'nda düzenlenecek "Trakya Fest", müzik dünyasının önemli isimlerini ve gruplarını müzikseverlerle buluşturacak.

Devamı

“Çiftdüşün: Çiftgörü” ve “José Sancho" Pera Müzesi'nde

 26 Temmuz 2017 Çarşamba

Pera Müzesi, sezona iki yeni sergiyle devam ediyor: "Çiftdüşün: Çiftgörü" sergisi metin ve imge arasındaki çok yönlü ilişkiyi sorguluyor. 

Devamı

Bodrum Müzik Festivali’nde Açık Havada Sinema

 26 Temmuz 2017 Çarşamba

Bodrum Müzik Festivali, bu yıl ki programında sabahın ilk saatlerinden gece yarısına kadar müzik etrafında şekillenen farklı disiplinlerden etkinliklere de yer veriyor.

Devamı

Yaz Konserleri Başlıyor

 23 Haziran 2017 Cuma

Birbirinden ünlü sanatçılar bu yaz, Bodrum, Çeşme, Marmaris, Ayvalık, Altınoluk ve İstanbul'da hayranlarıyla bir araya gelecek. MFÖ, Sertab Erener, Sıla, Sibel Can, Ata Demirer

Devamı

Twist ile Festivallere Geri Sayım

 23 Haziran 2017 Cuma

Kendine özgü cool tavrı ve yenilikçi tasarımlarıyla Twist, İstanbul, Bodrum ve Çeşme'de gerçekleşecek Chill-OutFestival'in Fashion Partner'ı olarak 2017 yaz sezonunda festival görünümlerinin kahramanı olmaya hazırlanıyor.

Devamı

Sakıp Sabancı Müzesi'nde Yaz Okulu başlıyor...

 23 Haziran 2017 Cuma

Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi, okulların kapanmasıyla beraber hem sanatsal yönden kendini geliştirmek hem de sosyalleşmek isteyen çocukları 10 Temmuz'dan itibaren yaz okulunda ağırlamaya hazırlanıyor.

Devamı

Bodrum Müzik Festivali

 23 Haziran 2017 Cuma

Echo ödülü sahibi, Japon asıllı Alman piyanist Alice Sara Ott, Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası eşliğinde, Turkcell Sahnesi,D-Marin Turgutreis'te saat 20.30'da sahne alacak.

Devamı

Dünya elektronik müziğin yıldız isimleri Big Burn İstanbul'da!

 23 Haziran 2017 Cuma

Aralarında Dixon, Luciano, Richie Hawtin, Nicole Moudaber, Nu, Acid Pauli ve Bedouin'in de yer aldığı, dünya elektronik müzik sahnesinin devleri Suma Beach'te gerçekleşecek Big Burn Festivali için İstanbul'a geliyor.

Devamı

Big Boyz Festival geliyor!

 23 Haziran 2017 Cuma

Türkiye'nin ilk ve tek erkek hobi festivali Big Boyz, akrobatik uçuş gösterilerinden, engel tanımayan motosiklet şovlarına, macera tutkunlarını bir araya getirecek ve birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Devamı
KEŞFET