Sacred7 Travel Yedi Yaşında!

Özel, butik seyahat tasarımında uzman Sacred7 Travel, yedinci yılını kutluyor. Yedinci yıl için Berna Laçin, Murat Güloğlu, Saffet Emre Tonguç, Mustafa Seven, Aret Vartanyan ve Yekta Kopan gibi isimlerin katıldığı bir davet düzenleyen Sacred7 Travel, tanınmış isimleri bir araya getirdi. Four Seasons Sultanahmet'te 27 Aralık gecesi gerçekleştirilen davette Sacred7 Travel'ın yedi yıllık yolculuğu kutlandı.

1514448504_ebnem_Akarsu___Aret_Vartanyan___Ay__e_Kaynarcal___


Sacred7 Travel, 7'nin Kutsallığıyla Yola Çıktı.

Sacred7 Travel, insanın var olma çabasındaki gelişimini anlatan inancın büyülü yolculuğu için bilgeliğin ve uğurun sembolü 7'nin kutsallığı ile çizdiği yol haritası ile yola çıktı. Ayşe Kaynarcalı ve Şebnem Akarsu tarafından 2010 yılında kurulan Sacred7 Travel, "Hayat bir yolculuktur" mottosuyla yoluna devam ediyor. Sacred7 Travel, seyahatin kişiye özel tasarlanan konseptiyle yolculukları bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyor. Sacred7Travel'ısektörde ayrıcalıklı kılan en temel özellikleri; butik otellerde konaklama, yöresel sofralarda lezzetler, konusunda uzman ve seçkin kültür danışmanları rehberliği, zengin ve özgün program içerikleri olarak sıralayabiliriz.


1514448527_Murat_Ba__o__lu_Saffet_Emre_Tongu_____Serda_B__y__kkoyuncu

 

Butik ve Temalı Seyahat Uzmanı Sacred7 Travel

Sacred7 Travel bugün yurtiçi, yurtdışı, İstanbul içi, aile, yeme-içme-keşif ve sanat gezileri konseptleri altında butik ve temalı seyahatler organize ediyor. Sacred7 Travel ile dünyayı gezebilir ve seyahatlerinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin her köşesinden, dünyaya açılan sıra dışı gezilere ilişkin bilgiyi http://www.sacred7travel.com/ adresinden almanız mümkün. 

 http://www.sacred7travel.com/ 

KEŞFET