Sokak Festivali Başlıyor!

Sokak lezzetleri, eğlence, müzik, sanat, spor, moda, oyunlar ve ücretsiz atölyeler. Kısaca sokak deyince akla gelen her şey 14-15 Nisan'da, Küçükçiftlik Park'ta düzenlenecek "Sokak Festivali"nde.


1523259142_KOLEKT__F___STANBUL


Sokak Festivali'nde Çok Eğleneceksiniz!
"Sokak Festivali, yetişkinlerin, gençlerin ve çocukların çok eğleneceği ve büyük keyif alacağı "sokak oyunlarını", "sokak aktiviteleri", drone gösterilerinin yapılacağı "drone deneyim alanını"ve daha fazlasını KüçükÇiftlik Park'a taşıyor!

Sokak Lezzetleri Sokağı'nda Enfes Tatlar!
Türk ve Dünya mutfağından sokağın en lezzetli tatları Sokak Festivali'nde yerlerini alıyor. Hamburger, hot dog, taco,balık-ekmek, kokoreç, midye, dürüm, döner, bao; sağlıklı beslenenler için sokakta yenebilecek yiyecekler ve daha fazlası "Sokak "Lezzetleri Sokağı"nda bir araya geliyor.

Alışveriş Pazar Yeri'nde! Sokak Festivali, "pazar yeri" kuruyor. Takılar, kıyafet standları ve tasarımcılar festivalde bulunmaz bir alışveriş keyfi yaşatıyor.


1523259153_KALBEN

En İyi Müzik Sokak Festivali Sahnesinde!
Ve şehrin en iyi müzisyenlerisahne performansları ileSokak Festivali'nde buluşuyor.Duru sesi ve hayran kaldığımız şarkılarıyla "Kalben", şarkılarını üst üste dinlediğimiz ve alternatif müziğin en özel isimlerinden "Gaye Su Akyol", son günlerde nerede konser verse peşini bırakmadığımız"Jabbar"en iyi cover şarkılarıyla, 70'li yılların saykodelik, funk ve soul şarkılarını günümüze uyarlayıp çok eğlendiren "HEY!Douglas"DJ setiyle, reggae grubu "Sattas" ve Anadolu ve Balkan müziğini hayranlık uyandırıcı sürprizlerle harmanlayan "Kolektif İstanbul"; ayrıca sokak sanatçıları ve sürpriz performanslar "Sokak Festivali" sahnesine geliyor.

En Sıradışı ve İnteraktif Oyun PUB Story Sokak Festivali'nde!
Sadece insanlarla tanışarak oynayabileceğin ve sosyal deneyimi yüksek oyun PUB Story, Sokak Festivali'ne, en ilginç ve en eğlenceli anları yaşatmak için geliyor! 


1523259142_GAYE_SU_AKYOL

Ücretsiz Atölyeler Sokak Festivali'nde!
Salsa'dan Electro'ya, Reggeaton'dan Jazz'a birçok türde dans adımlarını bulabileceğiniz "Zumba",festival makyajı yaptırmak istiyorsan "Golden Rose Karavanı", suluboya tekniklerini kullanarak bahar çiçeklerini resmedebileceğin ve renklerin keyfini çıkartabileceğin "Water Color", Ebru Baç ile "Paper Mache", minyatür bahçe yaratmanız için "Terrarium Atölyesi"ve birbirinden güzel desenlerin bir araya geldiği "Hint Kınası" gibi eğlenceli ve sanat içerikli atölyeler, Sokak Festivali'nde sizi bekliyor!

Dostuz ve Paylaşıyoruz!
Festival alanındaki yiyecekler, Patika Doğa ve Yaşama Saygı Derneği'nin gönüllü ekipleri tarafından ayrıştırılarak sokak hayvanlarına ulaşacak!Unicef, Haykonfed, İyi Biri Misin?, Tanısan Seversin, Sayendedernek kuruluşları da festival alanında olacak.Ve satış yapan katılımcı markalarımız, gelirlerinin bir kısmını ya da tümünü sivil toplum kuruluşlarına bağışlayacak.

Ulaşım sponsorumuz da seni düşünüyor! "SOKAKFESTİVALİ" koduyla Uber'e kaydol, Sokak Festivali'ne gidiş veya dönüşte 30 TL'ye kadar ücretsiz bir uberXL yolculuğu yap!

Sokak Festival'in bir parçası olup, doyasıya eğlenmek istiyorsanız, şimdiden Biletix'ten yerinizi ayırtın! Detaylar www.sokakfest.com'da!

KEŞFET