Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum


THOR BY ALKOÇLAR EXCLUSIVE BODRUM

Muhteşem denizi, eşsiz doğa manzarası ve bir tatilden çok daha fazlasını sunan Thor By Alkoçlar Exclusive, günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak ve doğanın kalbinde nefes almayı bekleyen misafirlerine eşsiz bir tatil imkânı sunuyor.

JUNIOR_SUITE_2

Torba' nınen gözde tatil merkezi olan Kaynar' da sadece ''Yetişkinlere Özel'' hizmet sunandenize sıfır Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum, 16000 metrekarelik alan üzerine kurulu şehir merkezine 6 km ve havalimanına 25 km uzaklıkta bulunuyor.
Eşsiz konfor ve hizmet anlayışıyla, tam anlamıyla şehirden uzaklaşmak ve kendini doğallığın, sadeliğin içinde bulmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum muhteşem doğası ile sessiz, sakin ve huzurlu bir tatilin kapılarını aralıyor.

Thor_By_Alko__lar_Exclusive_Bodrum1

Tazelenmek ve yenilemek isteyenler için...

Tatilleri boyunca formda kalmak ve zindeliğini korumak isteyen misafirlerini de unutmayan Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum, gün boyu katılabilecekleri ve keyifli zaman geçirebilecekleri; pilates, jimnastik, yoga, zumba, aerobik, yüzme dersleri, streching, su topu, masa tenisi, dart, dalış okulu, su sporları aktiviteleri sunuyor. Ayrıca, Bodrum' un ruhunu bedeninizde hissedebileceğiniz geniş SPA&WELLNESS bölümleriyle de fark yaratan Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum bu alanda da iddiasını ortaya koyuyor.

 

JUNIOR_SUITE_2
J.SUIT_ROOM_4
Thor_By_Alko__lar_Exclusive_Bodrum__3_
Thor_By_Alko__lar_Exclusive_Bodrum
Thor_By_Alko__lar_Exclusive_Bodrum1
Thor_By_Alko__lar_Exclusive_Bodrum__2_
DELUXE_JAKUZZI_ROOM
KEŞFET