Twist ile Festivallere Geri Sayım

Twist ile Festivallere Geri Sayım

Kendine özgü cool tavrı ve yenilikçi tasarımlarıyla Twist, İstanbul, Bodrum ve Çeşme'de gerçekleşecek Chill-OutFestival'in Fashion Partner'ı olarak 2017 yaz sezonunda festival görünümlerinin kahramanı olmaya hazırlanıyor.

TWIST_13_01_17_37139

Festival ruhunu yansıtan sloganlı tshirtler ilepatch detaylı jean ve şortlar en cool festival görünümlerinin destekçisi olarak bağlama detaylı gömlekler ile kombinleniyor. Twist tasarım ekibi tarafından festivale özel floral illüstrasyon kullanılarak tasarlanan t-shirtler ise bu yaz yine Twisterların radarında!

İtalyan Matematikçi Fibonacci'nin Altın Oranı

Serin yaz geceleri için tasarlanan çiçek nakışlı ve 3 boyutlu işlemeli biker deri ceket, taş broş detaylı floral desenli rüzgarlık, kuş nakışlı ve kuş gözlü trençkot ile rahat bomber ceketler hava koşullarına uyum sağlamak isteyen Twisterları bekliyor.

TWIST_13_01_17_37281

Botanik desenli kimono ve plaj görünümlerini farklılaştıran, üst üste takılan kolye ve zincirler festival sahillerinde boy gösterirken Twisterların yıldız görünümlerini destekliyor. Patch, broş ve anahtarlıklar, iddialı silüetlerde fark yaratan cool detaylar olarak öne çıkıyor.
Doğa ile baş başa bir atmosferde eğlenmek ve Twist'in festival ruhunu yansıtan floral dünyasına katılmak için Chill-Out Festival İstanbul, Chill-Out Festival Bodrum ve Chill-Out Festival Çeşme Twist Pop Up Store'lara davetlisiniz.

Festival Takvimi:
20-21 Mayıs_ İstanbul
14-15 Temmuz_Bodrum
2 Eylül_ Çeşme

KEŞFET