Yazın enerjisi Willow Stream Spa'da keşfediliyor!

Yazın enerjisi Willow Stream Spa'da keşfediliyor!

Atmosferi, ayrıcalıklı hizmetleri ve yenilikçi yöntemleri ile dünyanın en lüks ve özel spa'ları arasında yer alan Willow Stream, yaz aylarında enerjisini yeniden keşfetmek isteyenlere harika seçenekler sunuyor!

1497514620_02_Willow_Stream_Spa___Indoor_Pool

Fairmont Quasar İstanbul'da yer alan Willow Stream Spa, eşsiz bir Spa deneyimi ile enerjisini yenilemek isteyenleri bekliyor. Misafirlerin hayatın içinde doğal bir şekilde akmalarına yardımcı olacak, hem bedeni hem de zihni canlandıran yenilikçi uygulamalar sunan Willow Stream Spa, farklı yaşam tarzlarına göre günlük hayattaki spor ve sosyal ihtiyaçları karşılamak üzere oluşturulmuş Life style Üyelik Programı konseptiyle de fark yaratıyor.

1497514622_03_Willow_Stream_Spa___Couple_Suite

Şaşırtan ve mutlu eden uygulamalar!

Şaşırtan ve mutlu eden uygulamalar ile İstanbul'un en lüks spa deneyimini sunan Spa'da özel olarak dizayn edilmiş, ikisi çiftlere özel VIP Süit olmak üzere 9 süit, dinlenme odaları, buhar odaları ve saunalar yer alıyor. Spa'nın bahçeye açılan yüzme havuzu ise, suyun yenileyici gücüne inanan ve dinçliğini, sağlığını yüzerek korumak isteyenleri bekliyor.

1497514619_04_Willow_Stream_Spa___Hammam

Dış güzellikle beraber içsel sağlığı da desteklemeyi hedefleyen Kerstin Florian ürünlerinin kullanıldığı Willow Stream Spa'da, "Türk kahvesi ve Hindistan cevizi duyusal vaha" gibi iki buçuk saatlik imza bakımların yanı sıra, cildi destekleyen "Caviar Aculift", Detoks bakımları, iyileştirme uygulamaları ve rahatlatıcı masajlar dışında, inceltici ve forma sokan bakımlar sunuluyor.

 

KEŞFET