Yeni Yıl Coşkusu Bu Yıl da Zorlu’da Yaşanacak.

Zorlu Center, yeni yıl coşkusunu Aralık ayı boyunca birbirinden renkli etkinlikler, Yeni Yıl Köyü ve Defne Samyeli & İskender Paydaş konserleri ile yaşatmaya hazırlanıyor.

Zorlu Center,1-31Aralık tarihleri arasında çok özel markaların birbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımlarının yer aldığı Zorlu Yeni Yıl Köyü ile 7'den 70'e herkesi alışverişe, Defne Samyeli & İskender Paydaş, Emir Ersoy Project, Can Bonomo ve Evrencan Gündüzkonserleri ile eğlenceye davet ediyor.


1513842484_ZorluCenter51513842481_ZorluCenter4

Birbirinden eğlenceli etkinliklerle yeni yıl coşkusunu tüm İstanbul'a yaşatan Zorlu Yeni Yıl Köyü, 1-31 Aralık tarihleri arasında bu yıl beşinci kez Zorlu'da kuruluyor. Zorlu Yılbaşı Festivali kapsamında kurulan, Türkiye'nin ilk yeni yıl köyü olarak bilinen Zorlu Yeni Yıl Köyü hem yetişkinler hem de minik ziyaretçilere özel rengarenketkinliklere ev sahipliği yapıyor. 35 alışveriş kulübesindeki çok özel markalarınbirbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımları, herkese ve her zevke uygun binlerce hediye alternatifi sunuyor. Eğlencenin biran olsun dinmeyeceği Zorlu Yeni Yıl Köyü, 7'den 70'e herkesi alışveriş, eğlence ve yeni yıl coşkusuyla buluşmaya davet ediyor.IMG_6120

Defne Samyeli, İskender Paydaş, Can Bonomo, Evrencan Gündüz ve Emir Ersoy Project konserleri ile eğlence Zorlu'da doruğa çıkacak.


Zorlu CenterMeydan Katı Park alanı, Aralık ayı boyunca ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek. Defne Samyeli & İskender Paydaş, Emir Ersoy Project, Can Bonomo, Evrencan Gündüz ve üniversite konserleri ile Zorlu Center misafirleri keyifli anlar yaşayacak.


Zorlu Yeni Yıl Konseleri herkesin ücretsiz katılımına açık olacaktır.

KEŞFET