Yılbaşı İçin En Özel Hediye Seçenekleri Boyner Evde’de

Ev tekstilinden banyo ve mutfağa, dekorasyon ürünlerinden elektrikli ev aletlerine kadar zengin seçkisiyle yaşam alanlarını güzelleştiren Boyner Evde, yeni yıl coşkusuyla dolu bir yılbaşı koleksiyonu sunuyor.

Rengârenk tasarımlarıyla yeni yıl ruhunu en keyifli şekilde yansıtan dekoratif objeler, sofra takımları, kokulu mumlar ve ev tekstili ürünleri Boyner Evde'nin yılbaşı koleksiyonunda öne çıkan seçenekler arasında yer alıyor.1541918306_Boyner_Evde_Y__lba_____Kupalar__


Yılbaşı Ruhunu Yansıtan Kupalar ve Kar Küreleri
Boyner Evde'nin yılbaşı hediye koleksiyonunda her zevke ve bütçeye hitap eden seçenekler var. Çam ağacı, geyik, yıldız gibi sembolik yılbaşı temalarıyla tasarlanan birbirinden güzel kupalarıkendiniz için alabilir veya sevdiklerinize eğlenceli birer hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca yılbaşı alışverişinin olmazsa olmazı kar küreleri yine kardan adam, Noel Baba gibi tasarımlarıyla yeni yıla girerken evinize renk katmak için sizleri bekliyor. Boyner Evde koleksiyonunda yıldız desenli tabaklar, Türk kahvesi setleri, çerçeveler, mumluklar ve mumlar da yer alıyor.1541918302_Boyner_Evde_XMS_CNC_Geyik_Kutu__16_5x17_cm___XMS_CNC_Kar_Tanesi_Kutu__24x17_cm___XMS_CNC_Y__ld__z_Mumluk__13x7_5_cm___XMS_CNC_A__a___Mumluk__13x7_cm_
1541918305_Boyner_Evde_G__len_Geyik__Sevimli_Penguen__Kupa_Noel_Baba

Yeni Yıla Girerken Eksiklerinizi Tamamlayın.
Yeni bir yılı karşılarken bazı eksiklerinizi gidermek ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri almak için de Boyner Evde'nin koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Blender'dan saç maşasına, tıraş makinesinden taşınabilir şarj cihazına kadar farklı ürünler Boyner'de sizleri bekliyor. Ayrıca Boyner Evde'ninçay makinesi, filtre kahve makinesi veya Türk kahvesi makinesi seçenekleri,hem fonksiyonel özellikleri hem de mutfaklara şıklık katan tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


Yeni yıla girerken yaşam alanlarınızı yenilemek ve unutulmaz yılbaşı hediyeleri için Boyner mağazalarını ve boyner.com.tr'yi ziyaret etmeyi unutmayın!

KEŞFET