‘Anneler Günü’nde Annelerinizi Sevginiz ve Hediyenizle Şımartın.

Annelerin ve Kalbinde 'Anne Sevgisi' Taşıyan Kadınların, 
"Anneler Günü Kutlu Olsun."

Kalbimizi sevgisiyle ısıtan, varlığıyla güç, şefkatiyle güven veren annelerimize 'değerli bir hatıra' ve 'sevgimizi hatırlatacak bir hediye' vermek için birbirinden güzel hediye destinasyonlarını bu içeriğimizde bir araya getirdik.

İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonu yelpazesinde rafine ve minimal hediye seçeneklerinden gösterişli ve şık hediyelere kadar pek çok seçenek annelerimizin favorisi olmaya şimdiden aday.

 

anneler günü 2

 

 

PASTEL SOFRALAR ANNELER GÜNÜ'NDE JUMBO İMZASI TAŞIYACAK. 

Annelerin özenle hazırladığı sofrasından vazgeçemeyenler; JUMBO'nun fincan takımlarına, yemek takımlarına, ışıltılı sunum setlerine ya da modern frenchpress'lerine karşı koyamayacak. Işıltılı renkleri ile iştah açan çatal-bıçak-kaşık setleri, doğadan ilham alan taş dokusuyla kullanışlı sunumlara dönüşen servis takımları, sofralarını titizlikle hazırlayan anneler için ideal bir hediye olacak.

Pişirme grubunun yıldızları tencere ve tavalar; çay saatlerinin mimarı çelik çaydanlıklar, fincan takımları ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile tatlı takımları annelerin beğeneceği hediyeler arasında yer alıyor. Jumbo'nun her zevke hitap eden kahve fincanları ise kırk yıl hatrı olan Türk kahvesi seven annelerin beğenisini kazanacak. www.jumbo.com.tr

 

1650267393_JUmboAnneleG__n__0109

 

 

ANNENİZİ GLADSTURE'NİN DOĞAL BAKIM VE GÜZELLİĞİ İLE TANIŞTIRIN. 

IG: @gladthenature

GLADSTURE 'doğayı memnun et' mottosuyla yola çıkan, bireylerin zihinsel, fiziksel ve ruhsal yaşam kalitesini yükseltmek için doğal malzemelerle üretilen 'kişisel bakım ürünlerini' insan sağlığına ve çevreye dost şekilde sunma amacı güden bir markadır. Geleneksel hamam konseptini günümüz spa konsepti ile harmanladığı kişisel bakım ürünleri arasında; katı şampuanlar, katı nemlendiriciler, doğal sabunlar, kil maskesi ve bakım setleri ile annenizin cildine ipeksi bir dokunuş ve parlaklık kazandırabilirsiniz. 

 

Gladsture-Kati-Sampuan-Nedir

 

 Gladsture-Kat__-__ampuan-Ki__isel-Bak__m-Seti-Ya__l__-sa__-ve-cilt

 

 

Çevreye dost, plastiksiz ambalajlarıyla yeni nesil kişisel bakım ürünlerini Anneler Günü'ne özel avantajlı fiyatlarla keşfetmek için GLADSTURE web sitesinden yapacağınız alışverişlerde ANNEM kodu %15 indirim sağlayabilirsiniz. (İndirim kodu 1-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.)

İletişim ve siparişleriniz için: 
www.gladsture.com 

 


BAMBUM ŞIK SOFRA SUNUMLARINDA ANNELERİN EN BÜYÜK YARDIMCISI. 

Doğal ve sağlıklı yapısıyla herkesin güvenini kazanan Bambum, yüzde yüz yerli bambu ürünleriyle annelerin enfes lezzetlerine eşlik ediyor. Hediye arayanların kurtarıcısı olan Bambum, geniş ürün yelpazesiyle her mutfağın tamamlayıcısı oluyor. 

Servis tabağından çerezliğe salata kâsesinden peynir tabağına kadar yüzlerce çeşit ürünü hediye arayanların beğenisine sunan marka uzun ömürlü yapısıyla tercih sebebi oluyor. En zarif hediye seçenekleri arasında yer alan Bambum, sofra sunumlarında annelerin yardımcısı oluyor. www.bambum.com.tr

 

1651228319_Torby_6_Kisilik_Kahve_Fincan_Tak__mi_B2774__6_

 

 

ALİN KOZMETİK, LYNADERM MARKASI İLE DOĞAL GÜZELLİĞİ BÜYÜTÜYOR.

ALİN KOZMETİK annelerine "doğal güzellik" hediye etmek isteyenler için medikal bakımlardan spa bakımlarına, aylık ve haftalık rutin cilt bakımlarına kadar pek çok ürünü kendi markası olan Lynaderm ile satışa sunuyor. Firma, cilt bakımlarında profesyonel kullanıcının elini güçlendiren, penetrasyonu yüksek ve cilt sağlığını ön planda tutmaya yardımcı ürün olan Güney Kore menşeili Peel - of maskeleri de ithal ediyor.

 IG: @lynaderm

 

anneler günü hedyesi kozmetik

 

Profesyonel kullanıcıların kısa sürede vazgeçilmezi olan LYNADERM maskeler kullanıcıların da desteği ile tam bir cilt bakım serisi olarak büyüyerek yoluna devam ediyor. Özellikle medikal bakımların vazgeçilmezi flakon serumlar sonrasında cildi nötr duruma getirme özelliğine sahip maskeler ve yine profesyonel kullanıcıların bakım sonrası cildi kontrol altında tutmak için danışanlarına sunabilecekleri ev devam ürünleriyle de kullanıcılarına hizmet veriyor.

 

anneler günü seti

 

ALİN KOZMETİK 20 yakın süredir çeşitli çok uluslu firmalarda çalışarak danışmanlık yapan ve eğitimler veren Tülin Akdeniz ve Ahu Uyarlar tarafından 2018 yılında kuruldu. Profesyonel güzellik bakım sektöründe; Kozmetoloji Klinikleri, Hastanelerin Medikal Bakım ve Güzellik Bölümleri, Dermatoloji Klinikleri ve Güzellik Salonları ile güzellik uzmanlarına verdikleri deneyimleri şimdi Lynaderm markası altında buluşturuyorlar.

İletişim ve siparişleriniz için:
www.lynaderm.com 

 

(OMG) 'ANNEMİN AĞACI' KAMPANYASI İLE HER ANNEYE BİR AĞAÇ 

Ormanların geliştirilmesi için toplumsal farkındalık projeleri yürüten Orman Genel Müdürlüğü (OGM), geçen yıl Anneler Günü'nde başlattığı 'Annemin Ağacı' kampanyasını bu yıl da sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl 30 saatte 2 milyondan fazla fidanın bağışlandığı kapmaya, annelerine anlamlı bir hediye vermek isteyenleri bu yıl da fidan sahiplenmeye çağırıyor.

OGM, "Annemin Ağacı" kampanyası kapsamında www.anneminagaci.com internet sitesi üstünden anneleri için fidan sahiplenenlere dijital olarak hazırlanan isme özel bağış sertifikaları da veriliyor.

 

her anneye bir ağaç kampanyası omg

 

 

100 ANNEDEN % 100 ONAYLI ANNELER GÜNÜ HEDİYELERİ 

Annelerin halinden en iyi anneler anlar fikrinden yola çıkılarak, Bella Maison'un binlerce ürünü arasından hazırlanan, 100 Anneden %100 Onaylı Anneler Günü Hediyeleri, annesine hediye alacaklara birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

Yüz anne ile online ve bire bir anketlerle belirlenen hediyeler arasında; havlulardan bardaklara, pasta tabaklarından nevresim takımlarına, kilimlerden kahvaltılıklara kadar onlarca seçenek bulunuyor.

 

1651177399_Bella_Maison_Trellis___ift_Ki__ilik_Nevresim_Seti_659_99_TL

 

 

LUGAT365 SERİSİ ANNELERİN YÜREĞİNE DOKUNUYOR.

"Bana Verdiğin Hayat En Güzel Hediye" sloganı ve yüzlerce hediye seçeneği ile öne çıkan Paşabahçe, bu Anneler Günü'nde de önerileri ile göz dolduruyor. "Bazı kelimeler çok daha güzel" mottosuyla hazırlanan Lugat365 serisinde yer alan "Dünyaya can getirmiş insan; yaşam kaynağıdır.

Türkçe kökenli olan kelime, na-na çocuk sözünden türetilmiş olan ana kelimesinden evrilmiştir" cümlesi ile annelerin yüreğine dokunan 'Anne' temalı Kupa ve Çay Fincanı hediye önerileri arasında ilk sırada yer alıyor.

 

1650015649_pasabahce_19_04_26_159406

 

 

ANNELER GÜNÜ SERTİFİKALARI İLE EĞİTİM BURS FONU'NA DESTEK 

Tohum Otizm Vakfı, Anneler Günü'nde herkesi Anneler Günü bağış sertifikalarından alarak otizmli çocukların eğitim burs fonuna destek olmaya çağırıyor. Anneler Günü'nde bağışta bulunmak isteyenler Tohum Otizm Vakfı'nın Anneler Günü için hazırladığı basılı veya dijital sertifikalardan alarak otizmli çocukların eğitim burs fonuna destek olabiliyor.

Anneler Günü Bağış sertifikalarından satın alarak otizmli çocukların eğitimine destek olmak isteyenler www.tohumotizm.org.tr adresi üzerinden bağışta bulunabiliyor. 

 

1651045801_Anneler_G__n___Sertifika_2

 

 

BİRLİKTE GEÇİRİLEN GÜZEL ANLARI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN.

Birlikte geçirilen güzel anların keyfini artırmak ve bu anları ölümsüzleştirmek için tasarladığı instax modelleriyle herkesin beğenisini kazanan Fujifilm, anneler için de mükemmel hediye alternatifleri oluşturmayı başarıyor. Son teknolojiyle geliştirilmiş instax ürünleri, bütçeye ve ihtiyaca göre farklılaşan modelleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Anneler Günü'ne özel olarak 02 - 08 Mayıs tarihleri arasında www.instax.com.tr adresinde geçerli tüm ürünlerde %10 indirim kampanyası ile kullanıcılarla buluşmayı bekleyen instax modelleri, annelerin yüzlerini güldürmeyi başaracak. 

 

1650034774_mini_40_flatlay_v2

 

 

ANNELER GÜNÜ ATÖLYESİ: "DERGİ SAYFALARIYLA DOKUMA"

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi Öğrenme Programları, Anneler Günü'nü eğlenceli bir atölyeyle kutluyor. Ve Şimdi İyi Haberler sergisinden ilhamla hazırlanan "Dergi Sayfalarıyla Dokuma" atölyesine çocuklar ve ebeveynleri birlikte katılacak. Kâğıt dokuma tekniğiyle dergi sayfalarından rengarenk altlıkların tasarlanacağı etkinlik 8 Mayıs Pazar günü Zoom uygulaması üzerinden ücretsiz gerçekleşecek. 

Etkinlik ücretsizdir, rezervasyon gereklidir. Atölyede kullanılacak malzemeler katılımcının kendisi tarafından temin edilecektir. Etkinlik sonunda katılımcılara e-posta aracılığıyla katılımcı belgesi gönderilecektir. Detaylı bilgi: ogrenme@peramuzesi.org.tr 

 

1651242893_anneler_gunu_2

 

KEŞFET