BAYRAMA ÖZEL TATİL ÖNERİLERİ

Bu sene 20 Nisan - 23 Nisan tarihleri arasında denk gelen bayram döneminde yurt içinde Akdeniz ve Ege kıyı şehirleri; Kemer, Alanya, Side, Belek, Bodrum, Marmaris, Fethiye destinasyonları dikkat çekiyor. Doğa ile iç içe huzurlu bir tatil arayanlara ise Abant, Sapanca ve Bolu bölgelerini öneriyoruz. 

 

Fethiye

 

_Abant

 

 

YURTDIŞINA TALEP ARTIYOR

Ramazan Bayramı dönemini yurt dışında değerlendirmek isteyenlere ise Avrupa ve Balkan turları öneriliyor. Yurtdışında en fazla ilgi gösterilen bölgeler ve şehirler İtalya'da Roma - Floransa - Venedik - Napoli, İspanya'da Endülüs - Madrid-Barcelona, Fransa'da Alsace - Güney Fransa ve Paris, Portekiz ve Orta Avrupa.

Avrupa ve Balkanların yanı sıra Fas, Ürdün, Mısır, Güney Afrika, Japonya, Tayland, Vietnam, Amerika, Küba en çok talep gören rotalar arasında bulunuyor. Turların fiyatları 499 euro-5690 euro arasında değişiyor. Vizesiz seçeneklere yönelen tatilseverlerin tercihlerinde, sahilleri ile dikkat çeken Sharm El Sheikh, Dubai ve Mauritius ön plana çıkıyor.

 

Sharm_El_Sheikh

 

Mauritus

 

Setur'un sunduğu gemi turlarında ise; 6 gün süren, 4 ülkeden ve 3 başkentten geçen Tuna Nehri turu dikkat çekiyor. Tur fiyatı tam pansiyon olmak üzere 999 euro'dan başlıyor ve lüks kamara tercihine göre 1399 euro'ya kadar çıkabiliyor.

Tatili gemi turu ile değerlendirmek isteyenlere önerilen bir başka popüler seçenek ise Akdeniz turu oluyor. Gemi turlarına ilgi bu sene beklentilerin üzerinde gerçekleşirken, turlarda yüzde 90'ı aşan doluluk oranı dikkat çekiyor.

 

KEŞFET