Beyoğlu Kültür Yolu Festivali, "Fotoğraflarla İstanbul" Sergisi Taksim 360'da...

Eşsiz tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın sayılı metropollerinden olan İstanbul, Türkiye'nin en büyük kültürel ve sanat etkinliği Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'ne hazırlanıyor. Kültür ve sanat hayatının kalbinin attığı #Beyoğlu'nda, #Taksim360 Ofis Rezidans festival kapsamında '#Fotoğraflarlaİstanbul' sergisine ev sahipliği yapıyor.


1635765581_FOTOG__RAFLARLA_I__STANBUL

Özgün mimarisi ve özel konumuyla tarihi ve modernliği bir araya getiren Taksim 360 Ofis / Rezidans, #BeyoğluKültürYoluFestivali kapsamında Fotoğraflarla İstanbul sergisine ev sahipliği yapıyor. #TarlabaşıBulvarı'nda 14 Kasım'a kadar ziyarete açık olacak sergide Murat Gür, Murat Aydın, Şinasi Barutçu, İhsan İlze, Mustafa Seven, İzzet Keribar, Süleyman Gündüz, Nevzat Yıldırım, Aydın Sertbaş, Mustafa Yılmaz ve Abdüsselam Ferşatoğlu'nun eserleri yer alıyor.

30 Ekim - 14 Kasım tarihleri arasında 40 sergi ve özel projeden oluşan, 1000'den fazla sanatçının katılacağı 64 noktada sanatseverlerle buluşacak. Festivalde 75 konser, 45 atölye çalışması, 25 söyleşi, 15 video mapping gösterisi ve 10 sanatçı performansı gerçekleşecek.

KEŞFET