BIG BOYZ FESTIVAL 2021

BIG BOYZ FESTİVAL Heyecan ve Adrenalini Yine Dorukta Yaşatacak.

Türkiye'nin ilk ve tek hobi - aktivite festivali Big Boyz Festival'le 9 - 10 Ekim 2021 tarihlerinde macera severlerin kalbi büyük bir heyecanla İstanbul Kadıköy'deki Kalamış Atatürk Parkı'nda atacak.

Pandemi sonrası yapılan en büyük açık hava etkinliği olma özelliği de taşıyacak olan Big Boyz Festival, gün boyu sürecek eğlence ve heyecan dolu aktivitelerin yanı sıra renkli partilere de ev sahipliği yapacak. Birçok markanın yeni ürünlerini meraklılarıyla ilk kez buluşturacağı festivalde hobi severler, adrenalin ve aksiyonun sınırlarını zorlayan dopdolu 2 gün yaşayacak.1631258854_BigBoyzFestival_2021


Pandemi önlemleri alınarak gerçekleştirilecek olan Big Boyz Festival'in 4.'sü 9 - 10 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul Kadıköy'deki Kalamış Atatürk Parkı'nda ziyaretçilerini ağırlayacak. Heyecan dozunu bu yıl daha da artıracak olan #BigBoyzFestival hobi meraklılarına araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan, adrenalini doyasıya yaşatan araçları deneyimleme fırsatı sunacak.

Mercedes – Benz, BMW Motorrad, Vanderhall, MG Otomotiv, Red Bull, Efes, SPX, Centersport, Hertz, Vaneda, Ecovolt Scooter, Motul, İstanbul Atv, CF Moto, Harley Davidson, KTM, Husquvarna, GasGas, Suzuki, Silence, Victorinox, Hotomobil, Camso, elektrowind, İzeltaş, Mv Agusta, Ohvale, Nent, Desandman, Avart, Enduro Market, Amega, Benelli, Rks, Beta, Acerbis, Mitas, Aygaz ve Aroma İçecek gibi markaların yer alacağı #BigBoyz #Festival, bu yıl da aksiyon ve eğlenceyi zirvede yaşatacak.

KEŞFET