Bodrum Yat Festivali #BodrumYachtFest

Bodrum Yacht Fest 2021

Milta Bodrum Marina, Bodrum

Türkiye'nin deniz üstünde düzenlenecek ilk butik deniz günleri "Bodrum YachtFest"in ilki, 17-20 Haziran tarihinden itibaren 10 hafta boyunca her Perşembe-Pazar günleri arasında gerçekleştirilecek "Bodrum Exclusive Yacht Days" ile her hafta farklı bir markaya ev sahipliği yapılacak.


1

Her hafta farklı bir markayıfestival bünyesinde odağına alan "Bodrum Exclusive #YachtDays" yalnızca Ege ve Akdeniz için değil, dünyanın en prestijli marinaları arasında olan Milta Bodrum Marina'da benzerleri arasında fark yaratacak.

Bodrum tutkunu #CevatŞakir'in deyimiyle; "tutkunun ortak, özlemin deniz olduğu bu sahil kasabasında" düzenlenecek #BodrumExclusiveYachtDays ile eş zamanlı olarak,iki festival etkinliği daha #MiltaBodrumMarina'da gerçekleşecek sürprizler arasında bulunuyor.


milta marina

Son yıllarda dünyada trend haline gelen RIB Boat ve büyük boylardaki dıştan takma şişme fiber botların, #denizseverlerin denizdeki yaşam kalitesine motor yat konforu sağlayan modelleri 07 -11 Temmuz 2021 tarihleri arasında "#Bodrum #RibBoatFest" kapsamındafestivalin ikinci ayağı olarak #MiltaBodrum #Marina'da meraklılarıyla buluşacak.


2

#Denizdeyaşam tutkunları için hazırlanan diğer sürpriz festivaletkinliği "#BodrumSailingShow" 04 - 08 Ağustos 2021 tarihleri arasında Milta Bodrum Marina'dayine birbirinden güzel #yelkenli ve #katamaran markaları ile fark yaratarak misafirlerin beğenisine sunulacak.

#ilkdefagidiyorum #ilkdefabodrum #ilkdefabodrumyatlimanı #ilkdefabodrumyat #ilkdefadenizyarışı #bodrumyatfestivail #bodrumotelleri #bodrumseyahat 

KEŞFET