Bu Mekanlarda 'Kahve İçmeye' Doyamayacaksınız.

 

ÇEKİRDEKTEN FİNCANA NİTELİKLİ KAHVE KEYFİ

Kahveyi kim sevmez ki? Sade, sütlü, sert, yumuşak veya aromalı... Sabahları ayılmak için, günün ilerleyen saatlerinde mola vermek için veya işlerin üstesinden gelmek için her daim bir fincan kahveye ihtiyaç duyuyoruz.

İster tek başına ister kalabalık ortamlarda kahve içmenin zevkini çıkarıyoruz. Arkadaşlarımızla, dostlarımızla ve sevdiklerimizle bolca kahve tüketerek sohbet etmeyi seviyoruz. Peki siz kahveyi nasıl içmeyi seviyorsunuz?

 

_Cappuccino_, He Brews Coffee Corner, Jakarta

 

Sizleri nitelikli kahve çekirdekleriyle öğütülmüş, nefis aromatik kokuları ve yepyeni demleme reçeteleri ile gerçek kahve tutkunlarının damak zevkine hitap eden ve aralarında 'İlk Defa' kahveseverlerle buluşan ŞEHRİNDEKİ EN İYİ KAHVE MEKANLARI'na davet ediyoruz. 

 

GLORIA JEAN'S COFFEES - İSTANBUL 

IG: @gjcsturkey

Kahveleri, tatlıları ve özel tekniklerle hazırladığı sıcak, soğuk içecekleriyle misafirlerine zengin bir menüyle hizmet veren Gloria Jean's Coffees, yeni lezzetlerle sizleri buluşturmaya devam ediyor. Gloria Jean's'in süt, meyve aromaları ve Hindistan cevizi püresiyle hazırladığı yeni iki içeceği Pineapple & Coconut Chiller ve Watermelon & Coconut Chiller, soğuk içecek sevenler için kahveye farklı bir alternatif oluyor.

 

gloria

 


Ananas aroması, Hindistan cevizi püresi ve sütle hazırlanan Pineapple & Coconut Chiller, içenleri tropik meyveler eşliğinde egzotik bir yolculuğa çıkarıyor. Karpuz aroması, Hindistan cevizi püresi ve sütün uyumunun yakalandığı Watermelon & Coconut Chiller ise bahardan yaza geçişinizi hızlandıracak.

Gloria Jean's Coffees - Ataşehir
Barbaros Mah. Water Garden D: 1/B Batı Ataşehir / İstanbul
(0216) 510 28 36
www.gloriajeans.com.tr 

 

KEŞFET