CANDAN ERDEM ile Kesintisiz Müzik Çeşme’de Devam Ediyor.

Güçlü sesi, kendine özgü enerjisi ve sahne performansıyla yaz boyunca Çeşme'de dinleyenlerine muhteşem bir müzik ziyafeti sunacak olan CANDAN ERDEM'in sahne adresleri belli oldu.

@candan_erdemofficial

 

WhatsApp Image 2024-06-12 at 01.00.28

 

 

CANDAN ERDEM İle Bayram ve Yaz Coşkusu

Konuklarını kesintisiz eğlence ile unutulmaz bir müzik deneyimi sunacak olan Candan Erdem'in Kurban Bayramı'nda dinleyicilerle buluşacağı ilk adres Çeşme Ontur Otel.

Bayram'ın birinci günü olan 16 Haziran ve üçüncü günü olan 18 Haziran'da Çeşme Ontur Otel'in sahnesinde müzikseverlerle buluşacak olan Candan Erdem dinleyenlerine unutulmaz bir gece vadediyor.

Canlı müzik deneyimini bayram ile taçlandıran Candan Erdem'i tüm yaz boyunca otelin havuz başında her Salı, Çarşamba, Cuma günleri 19:30- 21:30 saatleri arasında farklı dillerde Klasik, Jazz, Latin, Oldies, Grek melodileri ve 80'ler, 90'ların nostaljik müzikleri eşliğinde dinleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Eşsiz yorumu, canlı performansı ve zengin repertuarıyla Candan Erdem bayramda ve serin yaz akşamlarında dinleyicilerine özel dolu dolu bir program sunmaya hazırlanıyor.

 

 

WhatsApp Image 2024-06-12 at 01.00.29

 

 

İkinci Adres Çeşme Güzide Restoran'da

Tatilin en güzel adreslerinden biri olan Çeşme'nin bitmek bilmeyen enerjisi, yakamozlu geceleri ve Ege'nin esintili akşamlarına muhteşem müzik notalarıyla eşlik edecek Candan Erdem'in ikinci adresi Çeşme Güzide Restoran.

Her Cumartesi saat 20:00'de yine Klasik, Jazz, Latin, Oldies, Grek melodileri ve nostalji rüzgarları estiren 80'ler, 90'ların sevilen müzikleri ile yazın enerjisini keyifle artıracak.


Müziğin altın saatlerini yaşatan CANDAN ERDEM'in canlı performansını yakından dinlemek ve "Yaz'a Merhaba" demek için şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın. 

KEŞFET