Çantalarınızda Yaz Modası: BAKRAS

BAKRAS ÇANTALARDA %15 İNDİRİM İLKDEFAGİDİYORUM.COM'DA

Yaz ve plaj stilinizi tamamlayacak sezonun hit renkleri ve çarpıcı tasarımları ile çanta taşımayı bir zevk haline getiren BAKRAS, İLK DEFA GİDİYORUM DOSTLARINA ÖZEL bir indirim başlattı.

Yaz boyunca geçerli olacak %15 İNDİRİM kampanyasında www.bakras.com.tr adresinden seçeceğiniz herhangi bir alışverişinizde #İLKDEFABAKRAS kodunu siparişlerinize ekleyerek yüzde 15 indirimden hemen yararlanabilirsiniz.

BAKRAS'ın 2022 yaz koleksiyonu için www.bakras.com.tr ve www.instagram.com/bakras adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İLK DEFA BAKRAS

 

BAKRAS'ın 2022 Plaj Tasarımarı Çok Sevildi.

Seyahatlerinde pratik ve şık çözümlerler arayanlar için BAKRAS ÇANTALARI rahat kullanımı, sıra dışı ve çarpıcı modelleriyle çanta taşımayı bir zevk haline getiriyor. 

@bakrasörgün çanta toplu 4

Başak Kızılkaya İmzalı Tasarımlar Göz Dolduruyor.

Bakras, sezonun en çarpıcı ve cesur renklerini, minimal bir dokunuşla ve zarif aksesuarla destekleyerek tasarımlara heyecan katıyor. Güçlü kadın koleksiyonuna feminen formları ve fonksiyonel dokunuşlarıyla vurgu yapan marka, Başak Kızılkaya imzasını taşıyor. 

te__hir 2
SBKCLTCH643SY-1
Yaz Koleksiyonları Modern ve Zamansız Şıklıkta Öne Çıkıyor.

Bakras’ın yaz sezonu seçkisi  arasında yer alan Plaj Çantaları, Takı Taşıma Çantaları, Clutchlar, İç Giyim Taşıma Çantaları, Anne-Bebek Çantaları, Ayakkabı Taşıma Çantaları, Çanta İçi Düzenleyicileri, iPad Kılıfları, Gözlük Kılıfları ve Kartlıklar, Telefon Çantaları, Rujluklar, Ped Kılıfları ve Cats Of Bakras seyahatseverlerin hayatına rahatlık ve konfor katıyor. 

grup g__rselTTSC2045Te__hir2


Plaj Stilinize Tarz Katacak Yepyeni Modeller 

Sezonun hit renklerini yansıtan Bakras ürünleri, yazın tazeliğini, canlı ve yeniden başlamaya güç veren bir enerjiyle buluşturuyor. Bu yaz sahillerde şıklık ve trendleri yansıtan ürün seçkisi kremden fuşyaya, sarıdan kırmızıya, maviden yeşile kadar pek çok renk seçeneğiyle Akdeniz esintisini yansıtıyor. 


SBKPLJ3565HGZ-1

SBKGZLK9992EK-2GZLK9992-te__hir

'Hayatı Kolaylaştıran' BAKRAS Koleksiyonları Trendyol'da!

BAKRAS'ın 2022 Yaz Kadın Koleksiyonu'nda yer alan tüm modelleri görmek için Trendyol'da satışa sunulan www.trendyol.com/bakras sitesini ziyaret edebilir, indirim, kampanya ve yeni modellerinden haberdar olmak için online satış hesaplarını takip edebilirsiniz.

www.bakras.com.tr 

info@bakras.com.tr 

www.instagram.com/bakras

 

KEŞFET