Akdeniz ve Ege'nin tüm doğa güzelliklerinin aynı noktada buluştuğu Göcek'te, Dalaman Havaalanı'na sadece 20 dakika uzaklıkta bulunan D-Resort Göcek, modern Akdeniz stiliyle tasarlanan mimarisi, konforlu odalarının yanı sıra ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile düğün törenini hem çiftler hem de misafirleri için özel kılıyor. Açık hava düğününün ambiyansına yakışır, eşsiz ve lezzetli menü seçenekleri de sunan otel, Göcek'in en özel noktasındaki konumu ile tüm olanaklarını ve deneyimini evlenmek isteyen çiftlerin hizmetine sunuyor.1551081774_POOL2

1551081695_D_Resort_Gocek_Dugun__2_

Harika Bir Gün Batımı, Lezzet ve Ruhu Şımartma Zamanı
Düğün törenlerini keyifle geçiren çiftler Göcek'in huzurlu, kuş cıvıltıları içerisinde bir balayı için de D-Resort Göcek'i tercih ediyor. Göcek koyunun ve D-Marin'in muhteşem panoramasını gözler önüne seren Q Lounge'da müzik eşliğinde gün batımını izleyenlere özel kokteyller de eşlik ediyor.


1551081699_D_Resort_Gocek_Dugun__8_

Öğle yemeğini plajda yemek isteyenler için Göcek'teki tek özel plajda bulunan The Breeze, güne iyi bir kahvaltı ile başlangıç yapmak isteyenler için güneşin her daim parladığı Olive Tree Restoran hizmet veriyor. Vitality kapalı havuz, iki özel abachi ahşap sauna, buhar odası, buz istasyonları, dinlenme suitleri, mistik Türk Hamamı, tamamıyla geleneksel ve Asya masajlarına ayrılmış özel bir kat bulunan "sıra dışı bir spa merkezi" olan D-SPA Göcek'te, tüm yorgunluğunu atmak isteyenleri bekliyor. D-SPA, D-Resort Göcek'e özel, gelenekselin ötesinde tasarlanan hamamı ise ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

 

KEŞFET