Dünya Kadınlar Günü’nde İlk Defa Kendinizi Şımartın!

En son ne zaman kendiniz, ama sadece kendiniz için bir şey yaptınız?  İş güç, ev, çocuklar derken, şöyle bir es verip kendinize en son ne zaman vakit ayırdınız? Peki 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü fırsat bilip kendinize vakit ayırmaya, kendinizi birazcık olsun şımartmaya ne dersiniz?

İlham almak için aşağıdaki bu küçük listeye mutlaka bir göz atın.

 

 

1551711767_07_FOREO_LUNA_mini_2_Active_Beauty

 

HAMAM SEFASI
Geleneksel bir yöntemle hem bedenen hem ruhen arınabilirsiniz. Hamamda kese yaptırmak ölü hücrelerden kurtulmanızı sağlayacak, kan dolaşımınızı hızlandıracak, bedeninizi gevşetecek. Sıcak su, etrafınızı saran buhar ve mis gibi sabun kokusu ise ruhunuza iyi gelecek.

MASAJLA RAHATLAYIN 
Gevşemek için profesyonel masaj gibisi yok. İsveç masajından Tay masajına, derin doku masajından refleksolojiye seçenek çok. Hangi türü tercih edeceğiniz ise size kalmış. Tek yapmanız gereken randevu alıp sonrasında kendinizi ehil ellere teslim etmek...

 

KIZLARLA PİJAMA PARTİSİ 
Uzun süredir görüşemediğiniz ve en sevdiğiniz arkadaşlarınızı arayın ve hep birlikte gece dışarı çıkın. Mükellef bir yemek, eski dostlar, bol muhabbet, belki biraz dedikodu ve şen kahkahalar size iyi gelecek.

BAKIM YAPIN 
Hepimiz aynaya baktığımızda canlı ve pürüzsüz bir cilt görmek isteriz. Bunun da yolu iyi bir bakımdan geçiyor. Zamanım yok demeyin! Cildinizi ölü hücrelerden arındırın, kir, yağ ve makyaj kalıntılarını temizleyin. 

 

KEŞFET