EN POPÜLER BUNGALOV ROTALARI

Şehir hayatının yoğunluğuna ufak bir ara vermek isteyen seyahat severler çoğunlukla doğaya yönelmeye başladı. Enuygun.com Otel İş Geliştirme Müdürü Ferhat Uyanık ise bungalov otel satışlarının geçen yıla göre 4 kat arttığını söylüyor. 

 

Perla bungalov - Bungalows à louer à Kartepe, Kocaeli, Turquie

 

 

TÜRKİYE'NİN EN POPÜLER BUNGALOV ROTALARI İSE ŞÖYLE: 

 

SAPANCA 

İstanbul'a yakın bir tatil bölgesi olan Sapanca en çok bungalov ev satışı yapılan rotaların başında geliyor. Bu güzel yer, doğal güzellikleri, gölü ve ormanları ile sizi dinlendirecek. Doğa yürüyüşleri, bisiklet turları ve gölde su sporları gibi birçok açık hava aktivitesi yapabilir, göl manzaralı bungalovlarda unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

 

sapanca sakarya bungalov

 

 

İĞNEADA - KIRKLARELİ 

İstanbul'a yakınlığı ile popüler bir destinasyon olan İğneada sessiz ve sakin bir doğa tatili düşleyenler için mükemmel bir seçim. İğneada ormanları ve gölü, yürüyüş, balık tutma ve yüzme gibi açık hava aktiviteleri için harika bir destinasyon.

Konaklama seçenekleri arasında, çadırlar, bungalovlar ve orman evleri bulunuyor. Yolunuz İğneada'ya düşerse, doğal bir yaşam alanı olan ve 500'den fazla bitki türüne ev sahipliği yapan Longoz Ormanları Milli Parkı sizi bekliyor.

 

iğneada kırklareli

 

 

AYVALIK

Yazı ayrı baharı ayrı güzellikte yaşayan Ayvalık, bungalov tatili yapmak isteyenler için de uygun rotalar arasında yer alıyor. Doğanın ortasında, deniz manzaraları bungalov evlerde konaklayabilir, kendinize yeşil ve mavinin huzurunu yaşayabileceğiniz bir tatil hediye edebilirsiniz.

 

ilk defa ayvalık

 

 

OLİMPOS 

Antalya'nın güneyinde yer alan Olimpos, tatilcilerin doğayla iç içe olabilecekleri ve yerel yaşamı deneyimleyebilecekleri bir yer. Tarihi Olimpos antik kenti ile birleşen doğal bir ortamda konumlanan bungalov evler, doğal güzelliği, tarihi kalıntıları ve plajları ile sizi büyüleyecek.

 

olimpos_cirali

 

 

RİZE 

Ülkemizin en güzel şehirlerinden Rize, yemyeşil ormanları, cazibe merkezleri ve yaylaları ile tatilcileri büyülüyor. Burada bungalov tatili yaparak, doğanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Karadeniz'in doğal güzellikleri ile Rize, muhteşem manzaralar sunan bungalov konaklama seçenekleri ile doğal bir tatil yapmanız için sizi bekliyor.

 

 

Rize Ayder Turkey

 

 

DATÇA - MUĞLA 

Kumsalları, doğal güzelliği ve tarihi kalıntıları ile ünlü Datça'nın, sakin plajları ve doğal güzellikleri her zaman cazibe merkezi konumunda. Burada yer alan bungalov ev seçenekleri, deniz manzarası eşliğinde size huzurlu bir tatil yaşatacak.

 

gezi seyahat datça otelleri

 

 

BOZCAADA 

Ege Denizi'nin güneyinde yer alan Bozcaada, sakin atmosferi, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile sizi kendisine hayran bırakacak. Adanın doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenler için mükemmel bir seçenek olan Bozcaada, zeytin bahçeleri ve üzüm bağları ile de ünlü.

 

bozcaada tatil gezi seyahat tur

 

KEŞFET