İLK DEFA BU KASIM'DA...

İDG Dostları #İlkDefa 'BU KASIM'da özlediğimiz ve beklediğimiz KÜLTÜR & SANAT aktivitelerini kısa bir özetle sizler için derledik.

@ilk_defa_gidiyorumBeyaz Yazı Süper Minimalizm Kişisel Motive Edici Instagram Hikayesi


ŞEHRİN NABZI BU ETKİNLİKLER İLE ATACAK.

  • #BorusanMüzikEvi uzun bir aradan sonra yeniden izleyicileriyle buluşuyor. Yeni sezonda müzik, elektronik müzik, doğaçlama, #dünyamüziği ve cazın önde gelen isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 
  • #İstanbulModern'in Çevrimiçi Modern ve #ÇağdaşSanat Programı'nda çocukları bu hafta sonu "Nedir Bu Çağdaş Sanat?" atölyesi bekliyor. 
  • #CemalReşitRey (CRR) Konser Salonu #Kasım programında; klasik müzikten #Türkmusikisine, halk müziğinden caza ve dünya müziğine uzanan seçkide 20 konser yer alıyor. 
  •  #YapıKredibomontiada 6-30 Kasım tarihleri arasında, çağdaş sanatçı #EmreYusufi'nin uzun bir süreden sonra Türkiye'de açtığı ilk solo sergisi #HarmonyofContrast'a ev sahipliği yapacak. 
  • #BeyoğluKültürYoluFestivali, klasik sanattan güncel sanata, dijital sanattan sinemaya, fotoğraftan müziğe, edebiyattan dansa uzanan içeriğiyle 30 Ekim-14 Kasım arası İstanbulluları ağırlamaya hazırlanıyor. 
  • #FourSeasonsHotelBosphorus, Kasım ayı boyunca her cuma #90lar konseptiyle 5 Kasım ve 19 Kasım'da #MetinÖzülkü & #Jale ile 12 Kasım ve 26 Kasım'da ise #KürşatBaşar & #Jale performanslarıyla misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor. 
  • #AquaRestaurant & Bar'da ise cumartesi geceleri ise #EmreAltuğ (6 Kasım), #ZuhalOlcay (13 Kasım), #YeniTürkü (20 Kasım) ve #Barbaros (27 Kasım) performansları ile zaman yolculuğuna çıkarıyor. 

#ilkdefagidiyorum #ilkdefa #istanbuletkinlik #kültürsanat #sanatetkinlikleri #istanbul #istanbuldayaşam #neredenevar #sanatetkinlikleri #pozitifsonbahar #hayatkeşfedeğer 

KEŞFET