Kempinski Hotel The Dome Spa

Kempinski Hotel The Dome Spa, birbirinden özel masaj ve servisleri ile yaz tatilinizi bir üst seviyeye taşıyor. #Akdeniz'in incisi #Antalya'nın benzersiz atmosferinde uluslararası kalite anlayışı ile hizmet veren #KempinskiHotelTheDome'da deniz ve güneşin tadını çıkarırken, kendinizi ve ruhunuzu dinlendirerek, birbirinden özel bakımlar ile mükemmel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

1561983154_Spa_Thalasso_Pool_2

The Dome Spa'nın en dikkat çeken tedavilerinden olan Thalasso havuzu Akdeniz'in tüm şifasını özel masajı ile bir araya getiriyor. 32 dereceye kadar ısıtılan ve mineraller açısından zengin olan filtrelenmiş deniz suyu, metabolizmanızı hızlandırarak lenfatik dolaşımı harekete geçiriyor, kan dolaşımını uyarıyor ve bu sayede sizleri rahatlatarak daha kolay yorgunluk atmanızı sağlıyor.

Tuzlu deniz suyu yapısı ve sıcaklığının vücudumuzdaki kan ısısı ve yapısı ile benzeşmesi nedeniyle, deniz suyu içinde bulunan mineraller kolaylıkla cildimizden tüm hücrelerimize nüfuz edebiliyor. 20 dakikalık bu benzersiz tedavi Thalasso deneyimini özel kılıyor.


1561983144_Spa_Turkish_Bath

 

KEŞFET