Kokoreççi ve Midyeci Tekin Usta

ŞEHRİN NABZI'NIN LEZZET KONUĞU KOKOREÇÇİ TEKİN USTA OLDU.

Şehri karış karış gezip iş dünyasının nabzını tutan TV8 INT'nin sevilen programı 'Şehrin Nabzı'nın bu hafta ki lezzet konuğu Küçükçekmece'de Kokoreç, Midye ve Dürüm çeşitleriyle hizmet veren 'Kokoreççi ve Midyeci Tekin Usta' oldu. Meşhur lezzetlerini keyifli bir sohbet eşliğinde İstanbullularla buluşturan Tekin Usta adıyla bilinen firma sahibi Tekin Lök programda Türk damak tadına uygun nefis kokoreçleri, lezzetli midye dolmaları ve zengin menüsünü ekran başındaki lezzet severlerle paylaştı.


Tekin Usta

Her Gün 3 Bin ile 5 Bin Arasında Midye Dolma Satılıyor.
Hangimiz kokoreç ve midye sevmeyiz ki? En sevilen sokak lezzetleri arasında yer alan ve yiyenlerin müptelası olduğu kokoreç; domates, kekik ve pul biber ile harmanlanınca ortaya çıkan lezzet efsaneler arasında yer alıyor. Bu efsaneyi Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi'nde bilinen adıyla Cennet Mahallesi'nde yaşatan Kokoreççi ve Midyeci Tekin Usta misafirlerini lezzetli menüsü ve kaliteli sunumuyla ağırlamaya devam ediyor. 


Gecesi ve gündüzü olmayan zamansız lezzetlerini Şehrin Nabzı programına da taşıyan Kokoreççi Tekin Usta, büyük ilgi gören kokoreç ve midyeleriyle ilgili bilinmeyenleri programda anlattı. Her gün 3 bin ile 5 bin arasında midye dolmanın ve 20 top kokorecin tüketildiği Kokoreççi Tekin Usta'da kokoreci bizzat Tekin Usta sarıyor. Muhteşem lezzetiyle, en taze ve kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan midye dolma, kokoreç ve diğer lezzetler İstanbul'da yiyebileceğiniz en iyi alternatiflerden biri olarak yine bu programda karşımıza çıkıyor. Usta ellerde şekil alan bu has lezzetlere Tekin Usta'nın bol malzemesi ve özenli sunumu da eklenince daha ekran başındayken damak zevkiniz ikiye katlanıyor. Bizden söylemesi!


tekin usta 3

İstanbul'da Kokoreçin Nabzı Tekin Usta'da Atıyor.
Ünü sınırlarını aşan lezzetlerini ve önemli püf noktalarını lezzet severlerle paylaşan Tekin Usta, "2010 yılından beri bu sektörün içindeyiz, amacımız bu işi kurumsallaştırmak ve daha çok İstanbulluya lezzetlerimizi ulaştırmak. Ürünlerimiz arasında en çok midye ve kokoreç tercih ediliyor. Restoranımızda gördüğünüz tüm ürünler kendi imalatımız olup, kebabı kendi yöresine göre kebapçı ustalarımız, midye dolmayı Midyatlı ustalarımız yapıyor. Her şeyden önce sağlık ve hijyene dikkat ediyoruz. Elimizden geldiğince daha titiz ve temiz olmaya çalışıyoruz. Halkımız da bize teveccüh gösterdiği için yaptığımız işe daha çok önem gösteriyoruz." diyerek yöresel lezzetleri ve kültürel değerleri nasıl koruduklarının da altını çiziyor.


tekin usta 4

Türkiye'de İlk ve Tek Online Sipariş Verme Uygulaması Tekin Usta'da.
Türk Mutfağı'yla birlikte yöresel lezzetleri de ayağınıza getiren Kokoreççi Tekin Usta, misafirlerinin damak zevkine uyumlu doyurucu porsiyonlarıyla da lezzet tutkunlarını tatmin ediyor. Hızlı paket servisiyle lezzetlerini daha çok İstanbulluya ulaştırmak isteyen Tekin Usta, "Sipariş ve hizmet alanımızı her geçen gün genişletiyoruz. Gündüz saat 11.00'de başlayan ve gece 04.00'e kadar devam eden paket servisimiz var. "Türkiye'de ilk ve tek" online sipariş verme uygulamasını da devreye sokmuş bulunuyoruz.


Google Play ve App Store'da yer alan uygulamamız ile web sitemizden veya telefonlarından misafirlerimiz kolaylıkla sipariş verebilir, siparişlerini takip edebilir, yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirler. Adımızı duyurmak ve lezzetlerimizin farkını ortaya koymak adına; bu yılın sonuna doğru franchise ve şubeleşme konusunda ilk adımı da atmayı düşünüyoruz. Şu an ki aşamada önce kendimizi tanıtmak istedik. Sonraki aşamada bu fikirlerimizi uygulamaya koymak istiyoruz." diyerek yakın gelecekte 'Kokoreççi ve Midyeci Tekin Usta' şubelerinin de müjdesini veriyor.


tekin usta 6

Bu Lezzetler İstanbul'u Sardı.
Kokoreççi Tekin Usta, Küçükçekmece bölgesindeki popülerliliğini lezzetiyle destekliyor. Tekin Usta'ya göre bir yemeğin popüler olması lezzetli olması anlamına gelmiyor. "Biz popülerlikten çok lezzetli ve sağlıklı ürün üretmeyi ve bu şekilde tüketicimize ulaştırmayı tercih ediyoruz. Bu konuda her daim kendimizi yenileyerek, hedeflerimizi geliştirmeye devam ediyoruz." diyerek popülerliliğini yatırımlarla desteklediğini anlatıyor. İstanbul'un her yerinden lezzetlerini tatmaya gelenlere de gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren Tekin Usta bir başka müjdeyi de misafirleriyle paylaşıyor. "Sabah 04.00'e kadar hizmet veriyoruz ama halkımızın isteği ve talebi ile bu hizmeti 24 saate çıkarabilmemiz mümkün. Gece 04.00'ten sonra gelen bir müşterimizi geri çevirmemek adına bu hizmeti kesintisiz devam ettirmeyi düşünüyoruz." diyerek bu seçkin lezzetleri günün her saati müdavimleriyle buluşturacak olmanın haklı gururunu yaşıyor.


tekin usta1

Kokoreç ve Midyeci Tekin Usta'nın menüsünde Adana kebaptan tavuk dönere, Hatay usulü dürümden künefeye kadar pek çok çeşit lezzeti bulabilmeniz mümkün. Küçükçekmece Kokoreççisi, Florya Kokoreççisi, Halkalı Kokoreççisi, Yeşilköy Kokoreççisi ve Yeşilyurt Kokoreççisi olarak hizmet ağını her geçen gün genişleten Kokoreççi ve Midyeci Tekin Usta'da sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız.


Acıktığın Anda Lezzet 7/24 Yanında!

Yeşilova Mahallesi. Reyhan Caddesi. No:84/A Küçükçekmece / İstanbul
Tel: (0212) 580 01 44

www.tekinusta.com

 

 

KEŞFET