Marshall Depremzede Çocuklara Uçurtma Etkinliği Düzenledi.

Marshall 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, Kocaeli Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yurtlarında misafir edilen depremzede ailelerin katıldığı bir etkinlikle kutladı. Türkiye'nin ilk kadın uçurtmacısı Leyla Canbolat özel bir uçurtma gösterisi de gerçekleştirdi.

 

1682157974_Marshall_23_Nisan_Etkinlik_G__rseli_1

 

Marshall Pazarlama Direktörü Pınar Adabağ, etkinlikle ilgili açıklamasında, "Depremin ardından Marshall – AkzoNobel olarak temel ihtiyaçların yer aldığı yardım tırlarımızı kamu kurumlarıyla koordineli şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık, bölgedeki çalışanlarımıza bireysel yardımlarımızı yönlendirdik.

Bunlara ek olarak çalışanlarımızla birlikte yardım kampanyaları başlattık ve Sivil Toplum Kuruluşlarına yaptığımız bağışlarımızla katkımızı sürdürüyoruz" dedi.

 

1682158040_Marshall_Pazarlama_Direkt__r___Pınar_Adabag_

 

Pınar Adabağ, şirket olarak üzerlerine düşen sorumlulukların bilinciyle hareket ettiklerini vurguladığı açıklamasında "Ulu Önder Atatürk'ün sadece ülkemiz değil tüm dünya çocuklarına armağan ettiği tek bayram olan 23 Nisan'da çocuklarımızın yüzünde tebessüm oluşturabilmek için gayret ettik.

Marshall'ın renkli dünyasını farklı bir bakış açısıyla çocukların dünyasına taşıyarak onların keyifli bir gün geçirmesini hedefledik. Bugün burada çocukların yüzünün güldüğünü görmek bizler için mutluluk kaynağı. Şirket olarak bir an önce yaralarımızı sarmayı ve bir daha böyle bir felaket yaşamamayı diliyoruz." dedi.

 

1682158026_Marshall_23_Nisan_Etkinlik_G__rseli_4

 

1682158036_Marshall_23_Nisan_Etkinlik_G__rseli_5

 

150 çocuğun katıldığı atölyede uçurtma yapımını öğrenen çocuklar daha sonra hep birlikte SEKA'da bulunan Uçurtma Tepesi'nde profesyonel ekibin de yardımıyla rengarenk uçurtmalarını uçurdular.

KEŞFET