Hayal ET

Dayanışma İçin Müzik Babylon'da Başlıyor.

 21 Mart 2023 Salı

Şubat ayında yaşanan deprem felaketinin etkilerini dayanışma ve birliktelikle azaltmak için "Dayanışma İçin Müzik" konser serisi Babylon'da başlıyor.

Devamı

#SahnedenDayanışma Büyüyor.

 12 Mart 2023 Pazar

Tiyatro Kooperatifi, 6 Şubat 2023'te Kahramanmaraş ve 11 ilde milyonlarca kişiyi etkileyen depremlerde hayatta kalanlarla dayanışmak için #SahnedenDayanışma kampanyasını başlattı.

Devamı

Su Yücel “Yakalanan Zaman” Galeri Diani’de!

 9 Mart 2023 Perşembe

Multidisipliner sanatçı Su Yücel'in "Yakalanan Zaman" adlı sergisi 8 Nisan-29 Nisan 2023 tarihleri arasında Galeri Diani'de gerçekleşiyor.

Devamı

İstanbul Sinema Müzesi, Stanley Kubrick Sergisi

 9 Mart 2023 Perşembe

İstanbul Sinema Müzesi'nde gösterilen sinema dehası Stanley Kubrick hakkında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı serginin bitiş tarihi, gösterilen talep doğrultusunda 2 Nisan tarihine uzatıldı.

Devamı

Rami Kütüphanesi Açıldı.

 26 Ocak 2023 Perşembe

İstanbul'un en büyük Avrupa'nın ise sayılı kütüphanelerinden biri olan Rami Kütüphanesi'ni ilk 5 günde toplam 113.500 kişi ziyaret etti.

Devamı

En Eğlenceli YARIYIL ETKİNLİKLERİ

 26 Ocak 2023 Perşembe

Sıra dışı ve eğlence dolu onlarca etkinliğin yer aldığı Mobilet, minik misafirlerin yarıyıl tatilini eğlence dolu geçirmeleri için sömestire özel %20'ye varan indirimlerle çocukların yüzünü güldürüyor.

Devamı

İYİ Kİ DOĞDUN BARIŞ MANÇO

 3 Ocak 2023 Salı

Bir otobüsünün dış cephesini tamamen Barış Manço ve onun doğum yıl dönümü için tasarlayan İETT, aracı sanatçının doğum tarihi olan 2 Ocak 1943'e atıfta bulunarak sefere başlattı.

Devamı

Karavanist ve Outdoorist Fuarı

 3 Ocak 2023 Salı

Karavanist ve Outdoorist Fuarları, 7-15 Ocak 2023 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açacak. 

Devamı

Fanta Fest 18 Ağustos’ta Başlıyor.

 16 Ağustos 2022 Salı

Fanta Fest, uzun bir aradan sonra müzik ve eğlenceyi Türkiye'nin dört bir yanına Edis ve Gazapizm ile taşımaya devam ediyor. İlk konser 18 Ağustos'ta Ankara AnkaMall'da gerçekleşecek.

Devamı

F İstanbul Gıda, 5-7 Temmuz'da İstanbul Fuar Merkezi'nde Başlıyor.

 3 Temmuz 2022 Pazar

F İstanbul Gıda, İçecek, İşleme ve Ambalaj Fuarı, 5-7 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM)'nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

 

Devamı

‘Festival Park Kadıköy’de ‘Yaz Kutlamaları’ Başlıyor.

 22 Haziran 2022 Çarşamba

Açık hava konserlerinin yeni adresi 'Festival Park Kadıköy'de 'Yaz Kutlamaları' başlıyor. İstanbullular dört günlük ücretsiz konser serileriyle ritim tutacak. Stand-up gösterileri ve konsept partilerle eğlenecek. 

Devamı

Jumbo “Zamansız Yolculuk” Sergisi

 22 Haziran 2022 Çarşamba

Zamansız tasarımları ile eşlik ettiği en güzel anılara değer katan Jumbo, 75. Yılını yetenekli sanatçıların eserlerinin yer aldığı bir sergi ile kutluyor.

Devamı

Red Bull İstanbul Unlocked’a Geri Sayım Başladı!

 22 Haziran 2022 Çarşamba

1 ve 2 Temmuz tarihlerinde Red Bull İstanbul Unlocked'da Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası'nda aynı anda 10'dan fazla mekan ve 60'ı aşkın sanatçı yer alacak.

Devamı

ICRYPEX NFT 'İlk Defa' Yeni Projelerini Tanıttı.

 9 Haziran 2022 Perşembe

ICRYPEX NFT Marketplace, üç ayrı yeni NFT projelerini gerçekleştirdiği etkinliğe NFT sanatçıları, yatırımcıları, Nesin Vakfı, Cumhuriyet Gazetesi, Erden Eruç ve basın temsilcileri katılım sağladı.

Devamı

DasDas Haziran Ayı Programı

 6 Haziran 2022 Pazartesi

DasDas, Haziran ayına keyifli bir konserle giriş yapıyor. Alternatif müziğin öne çıkan gruplarından Yüzyüzeyken Konuşuruz DasDas Sahne'de müzik dolu bir akşama imza atmaya hazırlanıyor.

Devamı

Tomtom Design Week 2022

 6 Haziran 2022 Pazartesi

9-12 Haziran tarihleri arasında Tomtom Kırmızı Bina'da gerçekleştirilecek etkinlik, tüm yaratıcı tasarım disiplinlerini bir araya getirerek, moda ve tasarım dünyasının rotasını İstanbul'a çevirecek.

Devamı

Gençlik Festivali FestZ Başlıyor.

 27 Mayıs 2022 Cuma

10-12 Haziran tarihleri arasında Müze Gazhane'de Akbank'ın ana sponsorluğunda gerçekleşecek FestZ, birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Devamı

FeelFEST’e Geri Sayım Başladı!

 23 Mayıs 2022 Pazartesi

Türkiye'nin en kapsamlı ve deneyim odaklı sağlıklı yaşam ve spor festivali Feel FEST, 5 Haziran'da Beykoz Spor Ormanı'nda! 

Devamı

Kenan Yavuz Etnografya Müzesi

 23 Mayıs 2022 Pazartesi

Avrupa'da "Yılın Müzesi" seçilen Kenan Yavuz Etnografya Müzesi, kültür ve sanat öğeleri içeren görkemli bir davet ile kazandığı 2021 Silletto Ödülü'nü kutladı.

Devamı

Hey Summer Festivali Başlıyor.

 18 Mayıs 2022 Çarşamba

Hey Summer Festivali; 20 Mayıs 2022 Cuma günü saat 20.30'da TuzBiber Komedi Kulübü'nün gösterileriyle başlıyor. Festival 9 Eylül'e kadar devam edecek.

Devamı

Tenten İstanbul’da Sergisi RED art’ta

 17 Mayıs 2022 Salı

RED art Istanbul 4-18 Haziran tarihleri arasında, çağdaş sanatçı Hamid Tolouei Fard'ın "Tenten İstanbul'da" sergisine ev sahipliği yapacak.

Devamı

Marshall, Bilecik Gölpazarı Taşhan Koruma Alanı’nı Yeniliyor.

 17 Mayıs 2022 Salı

"Renklendir Hayatı" sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall, Bilecik Gölpazarı Belediyesi Taşhan Koruma Alanı Çevre Düzenlemesi Projesi'ne boya desteği sağlıyor.

Devamı

TÜRSAB ile Fibabanka'dan 'Tatil Kredisi'

 17 Mayıs 2022 Salı

Anlaşma kapsamında tatil severler, bankaya gitmeden seyahat acentaları aracılığıyla ofisleri ya da online satış platformları üzerinden, 50 bin TL'ye kadar tatil kredisi başvurusunda bulunabilecekler. 

Devamı

DostUMutlu Gezegen Masalları Tanıtıldı.

 4 Mayıs 2022 Çarşamba

Değişim Liderleri Derneği'nin Kıvılcımlar Programı çatısı altında bir araya gelen 9 üniversiteli mühendis genç kadın tarafından yazılan doğa dostu masallar, DostUMutlu Gezegen Masalları adıyla kitaplaştırıldı. 

Devamı

Akdeniz'den Ege'ye Karadeniz'den Marmara'ya "Deniz Canlıları"

 29 Nisan 2022 Cuma

Türkiye'nin deniz canlılarına yönelik en kapsamlı kaynağı olan Akdeniz'den Ege'ye Karadeniz'den Marmara'ya, 232 tür ve 600'ün üzerinde fotoğrafın yer aldığı "Deniz Canlıları" kitabı çıktı. 

Devamı

'İlk Defa’ Düzenlenen Karavan Festivali İçin Geri Sayım Başladı.

 25 Nisan 2022 Pazartesi

'İlk Defa' düzenlenecek Karavan Festivali için geri sayım başladı. Doğada Yaşam Okulu'nun ev sahipliği yaptığı İstanbul Karavan Festivali, 13-14-15 Mayıs'ta Kilyos'ta düzenlenecek.

Devamı

Watsons’tan Gençlik Festivali 2022

 25 Nisan 2022 Pazartesi

Watsons Türkiye 28 Mayıs'ta global ve lokal pek çok markayı 10.000'e yakın gençle Watsons Gençlik Festivali'nde buluştururken müzik ve eğlenceyi de bir arada sunacak. 

Devamı

Kastamonu’nun 93 Yıllık Tarihi Dijital Ortama Taşınıyor.

 19 Nisan 2022 Salı

Kastamonu Entegre, Kastamonu'nun 93 yıllık tarihini dijital ortama taşımayı hedefleyen projenin sponsoru oldu. Proje kapsamında 1929'dan bugüne Kastamonu'da yayımlanmış tüm gazeteler dijital ortama aktarılacak. 

Devamı

Pîrî Reis Antik Akdeniz Haritaları - Yağlı Boya, Çini, Minyatür ve İpek Mendil Sergisi

 17 Nisan 2022 Pazar

Türk denizcilik tarihi ve deniz haritacılığına dair eserlerin yer aldığı ve 30 Nisan'a kadar sürecek serginin yapımcısı ve küratörü aynı zamanda koleksiyoner olan Ali Rıza İşipek.

Devamı

5. Mardin Bienali İçin Geri Sayım Başladı.

 17 Nisan 2022 Pazar

Bu yıl "Çimenin Vaadi" konseptiyle, Adwait Singh küratörlüğünde düzenlenecek 5. Mardin Bienali'nin sanatçıları belirlendi. Bienal, 20 Mayıs - 20 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlenecek.

Devamı

'Tarih Size Bakıyor' Ara Güler Fotoğraflarında Arkeoloji Sergisi Açıldı.

 17 Nisan 2022 Pazar

Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü, Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi iş birliğinde "Tarih Size Bakıyor Ara Güler Fotoğraflarında Arkeoloji" isimli sergisine kapılarını açıyor.

Devamı

Buluşum’dan Heartish’e Destek

 11 Nisan 2022 Pazartesi

Boyner Grup, fayda yaratma misyonu ile 2015 yılında kurduğu "Buluşum" platformuyla sosyal girişimcileri desteklemeye devam ediyor. 

Devamı

Metropol İstanbul Hupalupa'da Çocuklar Eğlenceye Doyacak.

 8 Nisan 2022 Cuma

Metropol İstanbul'da yer alan Hupalupa eğlence merkezi bir haftalık tatilde ücretsiz etkinlik programında çocukları ara tatilde eğlendirmeye devam edecek.

Devamı

Museum of Selfies’de Gez, Çek, Eğlen, Paylaş!

 7 Nisan 2022 Perşembe

Trump Alışveriş Merkezi'nde yer alan dünyaca ünlü selfie müzesi Museum of Selfies, selfie çekmek için özel tasarlanmış eğlenceli temalarıyla çocukların ara tatiline renk katacak.

Devamı

Nostalji Rüzgarı Galataport İstanbul’da Esecek.

 4 Nisan 2022 Pazartesi

Galataport İstanbul, eski gelenekleri günümüze taşıyan "Nostalji İstanbul" etkinliğini 2 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında şehrin tarihi semti Karaköy'de hayata geçiriyor.

Devamı

'İyi Yaşa, İyi Yaş Al' Etkinliği Hilton İstanbul Maslak'ta Gerçekleşti.

 28 Mart 2022 Pazartesi

Sağlıklı beslenmeden atıksız mutfağa kadar pek çok konunun interaktif oturumlarla ele alındığı 'İyi Yaşa, İyi Yaş Al' etkinliğinde katılımcılar aromaterapi, yüz yogası ve mindfulness gibi uygulamaları deneme fırsatı yakaladı.

Devamı

Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali 2022

 26 Mart 2022 Cumartesi

Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Sanat Vakfı (TÜRSAK) tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Vakfı katkılarıyla düzenlenen ''Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali'' bu yıl da devam ediyor.

Devamı

Çanakkale Zaferi'nin 107.Yılında Kanlısırt

 17 Mart 2022 Perşembe

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde, CRR'de, besteci Süleyman Alnıtemiz'in, Çanakkale savaşlarının 100. yıl dönümü için yazdığı, Kanlısırt / Anzak Senfonik Şiiri sanatseverlerle buluşacak.

Devamı

Özbek Bahar ve Ot Festivali

 16 Mart 2022 Çarşamba

Otların cenneti, ölmez ağacı zeytin ağacının diyarı, en taze ve lezzetli balıkların tadına varabileceğiniz "Urla Özbek Bahar ve Ot Festivali" 19-20 Mart'ta Özbek Köyü'nde ziyaretçilerini bekliyor. 

Devamı

Kendine Yeten ve Pes Etmeyen Kadınlar Araştırması

 6 Mart 2022 Pazar

8 Mart Kadınlar Günü'ne özel online olarak gerçekleştirilen araştırmada; "Türkiye'de Genel Kadın Problemleri ve Güçlü Kadın Kavramı" konularıyla ilgili sonuçlar açıklandı.

Devamı

SAYRA & ÇINAR 'İYİLİK İKİZİM PROJESİ'

 5 Mart 2022 Cumartesi

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nda melek olan ikizler Çınar ve Sayra Alpgündüz'ün hayalleri 'İyilik İkizim Projesi' ile gerçeğe dönüşüyor. #iyilikikizim

Devamı

Kadınlar Günü 'Omuz Omuza' Etkinlikleri

 4 Mart 2022 Cuma

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle pek çok marka ve firma; hayatın her alanında kadınların potansiyellerine ulaşmasını ve fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla Mart ayı boyunca gelişim projeleri, etkinlik ve konferanslar düzenleyecek.

Devamı

Kardan Perde Film Festivali Çıldır Gölü'nde Gerçekleştirilecek.

 2 Mart 2022 Çarşamba

Kars ve Ardahan sınırları içinde yer alan Çıldır Gölü üzerinde tamamen kardan inşa edilen beyaz perde üzerinde film gösterimlerinin yapılacağı, dünyada örneğine az rastlanan bir festival düzenlenecek.

Devamı

‘İstanbul Kavuştayı’ ile Şehrin Meydanları Müziğin Ritmiyle Dolacak.

 2 Mart 2022 Çarşamba

İBB, 'İstanbul Kavuştayı' ile şehrin meydanlarını müziğin ritmiyle dolduracak. Sevilen sanatçılar, 11 meydanda ücretsiz konserlerle İstanbullularla buluşacak.

Devamı

Venezuela Simon Bolivar Senfoni Orkestrası İş Sanat'ta

 2 Mart 2022 Çarşamba

Dünyaca ünlü Venezuela Simon Bolivar Senfoni Orkestrası, 6 ve 7 Nisan'da gerçekleştireceği iki konser ile İş Sanat'ın sezon programında yerini aldı.

Devamı

Japon Geleneksel Gösteri Sanatı "Hiroshima Kagura" Yayında...

 1 Mart 2022 Salı

Türkiye'deki Japonya Büyükelçiliği tarafından, 23 Mart'a kadar Japonya'nın geleneksel sahne sanatlarından "Kagura"yı Türkiye'ye tanıtmak üzere özel bir internet sitesi açıldı.

Devamı

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler

 28 Şubat 2022 Pazartesi

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 16'ncısı düzenlenen, Türkiye'nin kadınlara özel tek fotoğraf yarışması olan "Kadın Gözüyle Hayattan Kareler"e başvurular 11 Mart tarihine kadar devam ediyor.

Devamı

Güven Kıraç’ın ‘Haiku’ Sergisi Four Seasons Hotel Bosphorus’ta...

 23 Şubat 2022 Çarşamba

Güven Kıraç'ın resim tutkusunu yansıtan ve 30'dan fazla sanat eserinin yer aldığı serginin açılışı, 24 Şubat Perşembe günü Four Seasons Hotel Bosphorus'ta Atik Pasha Fuaye'de gerçekleşiyor. 

Devamı

Atlas 1948 ve İSM, “Zühre/Sanatçı Kadınlar Ayı” Programına Ev Sahipliği Yapacak.

 23 Şubat 2022 Çarşamba

İstanbul Sinema Müzesi ve Atlas 1948, Mart ayı boyunca "Zühre" projesi kapsamında kadın sanatçılar odağında; filmler, söyleşiler, atölyeler ve performanslara ev sahipliği yapacak.

Devamı

Uber Siyah Taksi ile İstanbul’da...

 21 Şubat 2022 Pazartesi

Uber kullanıcıları 8 yolcu kapasiteli, aileler ve arkadaş grupları için daha geniş oturma alanına sahip, konforlu araçlarla hizmet veren siyah taksiler ile daha lüks yolculuklar yapabilecekler.

Devamı

Çukurova Kitap Fuarı 2022

 20 Şubat 2022 Pazar

Çukurova 14. Kitap Fuarı, bugün itibariyle Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. Onlarca kültür etkinliğine sahne olacak Fuar, 27 Şubat'a kadar devam edecek.

Devamı

“Sır” Tiyatrosu Fişekhane’de...

 17 Şubat 2022 Perşembe

Fransa'da ve daha birçok ülkede büyük beğeni toplayan Cesar Ödüllü Alexandre De La Patelliere ve Matthieu Delaporte' nin yazdığı "Le Prenom"un, Hilal Arslangiray Kazanbal uyarlaması olan "Sır", galasını 6 Mart'ta Fişekhane'de yapacak. 

Devamı

Marshall Ailesi Yarışıyor.

 16 Şubat 2022 Çarşamba

Marshall'ın değerli iş ortağı olan boya ustaları arasında düzenlenen ve 28 Şubat tarihinde tamamlanacak yarışmada dereceye girenler çeşitli hediyeler kazanacak. 

Devamı

25. EMITT Fuarı Kapılarını Açtı.

 10 Şubat 2022 Perşembe

9-12 Şubat 2022 tarihlerinde dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini 25'inci kez İstanbul'da bir araya getirecek olan fuarın bu sene en ilgili çekici konularından biri sağlık turizmi olacak.

Devamı

“Dr. Love” Leo Bucaglia Yenilenen Kitapları ile Kalplerinize Dokunuyor.

 10 Şubat 2022 Perşembe

"Dr. Love" olarak bilinen Amerikalı yazar ve motivasyon konuşmacısı Leo Bucaglia'nın çok sevilen kitapları yenilenen kapakları ile İnkılap Kitabevi aracılığıyla okurlarıyla buluşuyor.

Devamı

Burçlara Göre Aşkın Şifreleri

 10 Şubat 2022 Perşembe

Gerçek aşkı bulmaya, mutlu bir ilişki ve evlilik yaşamaya her insanın hakkı vardır. İlk olarak, gerçek aşkın varlığından şüphe duymaktan vazgeçmeli, sonrasında aşka hakkımız olduğuna gerçekten inanmalıyız.

 

Devamı

Orçun Oğlakcıoğlu'ndan "Hayal Et, Yolculuk ve Hancının Seyir Defteri"

 10 Şubat 2022 Perşembe

İş dünyasının bilinen isimlerinden Orçun Oğlakcıoğlu'nun,"Hayal Et" ilk şiir kitabının geliri (ÇABA) Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği'ne, "Yolculuk" ve "Hancının Seyir Defteri" kitaplarının tüm geliri ise kimsesiz çocuklara, yurtlara ve köy okullarının yararına satışa sunuluyor.

Devamı

Taksim Sanat, Sezonu ‘Farazi’ Sergisi ile Açıyor.

 7 Şubat 2022 Pazartesi

Taksim Sanat, yeni sergi sezonunu 10 Şubat'ta 'Farazi' ile açacak. Bir ay süresince ücretsiz olarak ziyarete açık olacak sergi; resim, heykel, seramik, dokuma, video art, dijital art, ses ve eser enstalasyonlarına ev sahipliği yapacak.

Devamı

“Bir Pazarlık Miyazaki Seçkisi” Atlas 1948 Sineması’nda...

 7 Şubat 2022 Pazartesi

tlas 1948 Sineması, 20 Şubat tarihinde, "Bir Pazarlık Miyazaki Seçkisi" ile ünlü Japon yönetmen ve anime sanatçısı Hayao Miyazaki'nin 3 filmini perdesine taşıyor.

Devamı

Zorlu PSM’de Kalpler 1+1

 6 Şubat 2022 Pazar

Zorlu PSM, yılın en romantik gününde birbirini seven herkesi tek bir bilette buluşturuyor ve 14 Şubat'ta en sevilen performansları sevdiklerinizle izleyebilmeniz için bir bilet alana bir bilet bedava kampanyası başlatıyor!

Devamı

Jolly Joker’lerde Sevgililer Günü Özel Etkinlikleri

 6 Şubat 2022 Pazar

JJ Vadistanbul, JJ Kartal İst-Marina ve JJ Kıyı İstanbul'un yanı sıra Bursa, Ankara, Adana, Mersin Jolly Joker konser mekanlarında, Tuzla, Kıyı İstanbul, Gaziantep, Kayseri ve Adana JJ Pub'larda Sevgililer Günü 3 gece boyunca kutlanacak.

Devamı

Fişekhane’de Love Fair Zamanı

 6 Şubat 2022 Pazar

Fişekhane'de, sevgililer gününe özel "Love Fair" etkinlikleri ile sevgililer günü haftası dopdolu geçecek. Her yaşa ve zevke hitap eden etkinlikleri ile sanat, müzik ve söyleşileri ziyaretçilerine bir arada sunacak.

Devamı

Müze Gazhane’nin Yeni Sahnesi ‘Yerin Altında' Konserleri Başladı.

 5 Şubat 2022 Cumartesi

Şehrin sanat ve yaşam alanı Müze Gazhane'nin yeni ve sıra dışı sahnesi 'Yerin Altında', İstanbullulara unutulmaz bir deneyim yaşattı. Etkileyici atmosferiyle şehrin alternatif sahnesine dönüşen 'Yerin Altında', konser alışkanlıklarına yepyeni bir soluk kattı.

Devamı

Atıklar “0” Sıfır Noktasında Sanata Dönüştü.

 24 Ocak 2022 Pazartesi

Sanatçı Deniz Sağdıç'ın atık malzemelerle ürettiği portreler İstanbul Havalimanı'nda ziyaretçilerle buluştu. Eski üniformalar, düğmeler, plastik kutular, poşetler gibi malzemelerin sanata dönüştüğü sergi, yolcuların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Devamı

Ara Güler Müzesi’nde Yılın İlk Sergisi “Muhtelif İstanbul”

 19 Ocak 2022 Çarşamba

Konsept ve tasarımı Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi'ne (AGAVAM) ait olan "Muhtelif İstanbul" sergisinde büyük usta Ara Güler'in kadrajından İstanbul'u izliyoruz.

Devamı

Şapkanın Dört Asırlık Serüveni Rahmi M. Koç Müzesi’nde

 17 Ocak 2022 Pazartesi

Tarihi insanlık tarihi kadar eski olsa da bugün çoğunlukla basit bir aksesuar olarak takılan şapkaların birbirinden farklı ve nadide örnekleri Rahmi M. Koç Müzesi'nde meraklısıyla buluşuyor. 

Devamı

Zorlu PSM’de Şubat Ayı Etkinlikleri

 17 Ocak 2022 Pazartesi

Zorlu PSM; aldığı önlemler çerçevesinde ateş ölçümü, fiziki mesafe kuralları, dijital bilet, temassız ödeme, ileri teknoloji hijyen ve dezenfektasyon uygulamalarına devam ediyor.

Devamı

Polat Piyalepaşa Dört Önemli Galeri ile Sanat Rotasındaki Yerini Aldı.

 30 Aralık 2021 Perşembe

Piyalepaşa'da açılışı aralık ayı sonunda gerçekleşen artSümer, Merkür, Zilberman ve Pi Artworks Sanat Galerileri sanatın en güzel örneklerini sanat severler ile buluşturuyor.

Devamı

Istanbul Fringe Festival, Bu Kez Sezona Yayılıyor.

 23 Aralık 2021 Perşembe

Geçtiğimiz eylül ayında hibrit bir programla katılımcılarla buluşan festival, programındaki çevrimiçi gösterimleri aralık ayından itibaren her ay İstanbul'da ağırlayacak.

Devamı

Alice Müzikali, Yeniden Seyircisiyle Buluşacak.

 21 Aralık 2021 Salı

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip "Alice Harikalar Diyarında" Zorlu PSM'de yeniden seyircisiyle buluşacak.

Devamı

Engin Beyaz, ‘Sanal Kütüphane’ Sergisi Galeri Diani’de

 21 Aralık 2021 Salı

Engin Beyaz'ın 'Sanal Kütüphane' adlı kişisel sergisi 15 Ocak - 03 Şubat 2022 tarihleri arasında Galeri Diani'de gerçekleşiyor. 

Devamı

IŞIL IŞIL 'YILBAŞI ALIŞVERİŞ ve HEDİYE PAZARLARI'

 15 Aralık 2021 Çarşamba

Yeni yılın yaklaşmasıyla herkesi hediye telaşı sardı. Bu sene ne alacağım diye düşünmeyin! İstanbul'un dört bir yanına kurulan ışıl ışıl 'Yılbaşı Alışveriş ve Hediye Pazarları'nda birbirinden farklı hediye seçenekleri sunuluyor.

Devamı

3. Uluslararası BALKAN MÜZİK Festivali 2021

 13 Aralık 2021 Pazartesi

Trakya Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (TRAKSEV) tarafından ilki 2019 yılında düzenlenen Uluslararası Balkan Müzik Festivali'nin üçüncüsü bu yıl 16-19 Aralık tarihlerinde Edirne'de!

Devamı

Eti Çocuk Tiyatrosu

 12 Aralık 2021 Pazar

Çocukların kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla 20 yılı aşkın süredir ücretsiz tiyatro oyunları sergileyen Eti Çocuk Tiyatrosu, ilk özgün oyunu 'Mutluluk Denince Akla' ile sahnelere geri döndü.

Devamı

Jolly Joker Private’da Hafta Sonu Programı

 12 Aralık 2021 Pazar

CVK Park Bosphorus Hotel'in teras katında yer alan Jolly Joker Private, boğaza nazır manzarasında özel lezzetleri, kaliteli müzik ve eğlence dolu programıyla misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Devamı

Julia Roberts Balmumu Grand Hyatt İstanbul’da

 2 Aralık 2021 Perşembe

Grand Hyatt İstanbul, Madame Tussauds Müzesi iş birliğinde gülüşüyle efsaneleşen Hollywood yıldızı Julia Roberts'ı ağırlıyor. Julia Roberts zarif kırmızı elbisesiyle Mezzanine katında Grand Hyatt Istanbul misafirlerini karşılıyor.

Devamı

NiLOYA Sürpriz Yumurta Müzikali

 2 Aralık 2021 Perşembe

Çizgi kahraman aynı zamanda 'Niloya Sürpriz Yumurta Müzikalleri' kapsamında en yakın dostları ile bir araya geliyor. Her ay çocukların eğlenceli, öğretici etkinliklerle kaliteli zaman geçirmeleri için farklı illere konuk olan kahramanların, Aralık ayı takvimi yine dopdolu.

Devamı

Çocuklara Özel Yılbaşı Atölyeleri Rahmi M. Koç Müzesi’nde

 1 Aralık 2021 Çarşamba

Atölyelere katılan çocuklar yeni yıl öncesi ışıl ışıl yılbaşı ağacı hazırlayacak, dünya bebeklerine yılbaşı konseptinde ev tasarlayacak. Ayrıca laternanın ne olduğunu, nasıl çalıştığını öğrenme fırsatı bulup, sevdiklerine müzik dolu anlar yaşatacaklar

Devamı
KEŞFET